Na konika

Príspevok v téme: Na konika
RebeCca55362

caute mam taky problem som este panna mam 18 ale mam priatela s ktorym by som to rada urobila vsetci hooria ze najlepsia po 1.x poloha na konika ale ja mam z nej skôr strach som uplne neskusena neviem sa hybat v rytme ani si nasadnut na jeho penis ... myslite si ze to mozem skazit alebo ma priatel chyti a pomoze mi sa hybat spôsobom akym to ma rad ? bude blbe ho oto poziadat? prosim poradte som zmätena

Prosimrady

Prvy krat ta bude boliet aj ked budes lezat a on bude pracovat takze polohu na konicka odporucam az ked..ved vies :-D takze zacnite s tym ze budes lezat na chrbte a nabuduce sa mozte vymenit ;) samozrejme to je na tebe len ja odporucam:) mna to prvy krat dost bolelo ako pise wreck 'drzala som' :DD na dalsi krat uz v pohode a "na konicka" to islo v pohode. A tato poloha je nasa oblubena! Len na prvy krat by som ju neskusala:)

wreck

diovka zlata, tieto otazky znamenaju, ze pripravena (v hlave) nie si. v opacnom pripade by vsetky tieto veci plynuli tak hladko, ze otazky tohoto druhu by ti vobec nezisli na um.

ak by sa to nedarilo, nech iniciativu prevezme on a milujte sa v klasickej polohe (ty na chrbte, nohy dosiroka a prijimas telo pana). :) hybat sa nemusis, zo zaciatku mozes len 'drzat'. nechutny vyraz, ale vystizny.