Masturbacia

fakt

pocuj safira zdravy clovek masturbuje min raz denne aj viac ked sa nudi. ak sa uspokoji nejyk inak tak mu netreba!!!
a koniec koncov je potom kludnejsi menej perverzni. takze v POHODE

realita

ta sprcha, musim povedat, je teda pecka. odporucam aj chalanom na zalud - z jeho dolnej casti. strasne intenzívny orgazmus - az neznesitelny

quest

Tak fakt ta sprcha to je nieco cool ja to robim tak ze si odsrobujem sprchu a neham len hadicu potom napustim vody tak az po klitoris a z hora necham vodu tiect niekedy to ide rychlo niekedy pomalsie a ked mam pri sebe nieco akurat aj do tak si to dam a mam turbo ver mi sice miniem niekedy aj 2vane ale ten pocit ooo neopisatelne dobry

trikss

laramur, nemas sa za co hanbit. je to prirodzene a pomaha ti to spoznavat vlastne telo. Ked som s tym zacala ja, tiez som sa hanbila. Ale naozaj, nie je na tom nic zle. Pokial to nerobis 20 krat denne ;) potom by to mohool byt problem a bol by vhodny pokec s odbornikom. Prehnana masturbacia ma aj nejaky nazov, ale teraz si nespomeniem

laramur

ja masturbujem a mam 13 a strasne sa za to hambim no ked to na mna pride tak to nevydrzim a musim to spravit. Potom mam vycitky svedomia. No a chcem sa spytat ci to moze mat nejaky vplyv na oneskorenie menzesu.