chcem sa prestat zaoberat postavou

lilianaaa

nauc sa mat sa rada taka, aka si... to je dlhodoby proces a buduje sa velmi tazko. Maj stale na mysli svoje pekne miesta, ktore este zvyrazni oblecenim a nehovor, ze ich nemas. Pekne nohy, pekne prsia, utle boky, pekny zadok, ...? Urcite sa nieco najde. Ved sa poobzeraj okolo, existuje dokonala zenska? Kazda ma nieco co sa vymyka ´idealu´... A sebavedomie ti na tej krase este prida! Mimochodom, chlapov pritahuje viac ako postava pekna tvar a sympatie. A chudnut nemusis drasticky, staci ked obmedzis sladkosti, pridas do jedalnicka zeleninu, ovocie a budes sa viac pohybovat.... po niekokych mesiacoch uvidis zmenu. Drasticke zmeny vycerpavaju ako psychicky tak aj fyzicky a zbytocne ta unavia. Zabudni na to, ze chudnes a nepozeraj stale na vahu.... ono to pojde samo,.... zacni napriklad tym, ze ked pojdes do obchodu tak si miesto cokolady kupis ovocie a budes mat hned lepsi pocit z toho, ze si pre seba nieco urobila. Takisto sa neprejedz na noc pred spanim. Kazdy den sa pozeraj do zrkadla a opakuj si aka si pekna a sexy pre chlapov. A hlavne, necakaj zmeny za par dni.

betka20

ano ethelka ked ja som taka trubka dari sa mi a ked sa mi nedari dva dni tak ako keby sa mi zrutil svet boze na tejto stranke uz musim ist vela ludom na nervy :-))