Mám kandidózu? Ako sa jej zbaviť?

Príspevok v téme: Mám kandidózu? Ako sa jej zbaviť?
nuts

Ahojte mám nasledovné symptómy.
1.biely povlak na jazyku
2.kovová chuť v ústach
3.nadmerné slinenie
4.pískanie v ušiach
5.studené nohy a ruky
6.búšenie srdca
7.svrbenie kože
8.teplá koža ked si po nej prejdem ostanú biele odtlačky a okolie je začervenané
9.priberanie
10.nafukovanie brucha a plynatosť
11.strašná chuť na sladké a pocit smädu aj ked vypijem 5 litrov vody za deň
12.škŕkanie v žalúdku
13.zmena nálady raz som šťastný a o 2 hodiny smutný
14.ked som nazbieral veľa slín v ústach a naplul do číreho pohára po pár sekundách sa v nom spravili biele nitky prosím vás viete mi povedať či mám kandidózu a ako sa jej zbaviť?

Noelani

http : // www . mojezdravie . sk / tibetska - kefirova - huba . html

Ale bez medzery inak mi to odstráni. Aj ja to pijem. Škoda že nie som na SK už mám moc Veľa chrlíkov

lienocka14

Nespoliehajte sa na lekárov tí Vám dajú liek, ktorý Vám pomôže dočasne. Treba hľadať duchovnú príčinu choroby odporúčam knihu Co nám telo ríka aneb po stopách nemoci od Miroslava Hrabicu je dostupná na ulozto.sk. Tiež odporúčam Tibetskú hubu a jej každodenné pitie + 1 čajovú lyžičku kokosového oleja a vylúčiť cukor aspoň sa ho snažiť jesť čo najmenej.

RNG

Nuz obmedzit cukry a vyrobky z bielych mujk moze kazdy, bez ohladu na to ci ma premnozenu candidual ebo nei A brat mikrovlasmniny a probiotika je tiez pre kazxdeho dnes uzitocne

tasty

som zvedavá kam pôjdeš na Slovensku na vyšetrenie candidy, lebo podľa mojich vedomostí a skúseností lekári na Slovensku od candidy dávajú ruky preč, nerobia na to vyšetrenie, mne max. môj lekár preventívne mi predpísal proti candide medoflucon tabletky, ale vyšetrenie mi isto nerobil. Ak zistíš, kde tú candidu poctivo vyšetrujú, ta daj vedieť ;)

ffero

Musíš prestať jesť cukor, sladkosti, bielo-múčne výrobky aspoň na 6-8 týždňov. Zo začiatku to bude veľmi ťažké, ale po prekonaní krízy sa ti chuť na sladké začne znižovať. Začni sa aj celkovo zdravšie stravovať kvôli nadváhe, zníž hmotnosť. Ber kvalitné probiotiká a tráviace enzýmy. napr. super acidophilus 10 miliárd super bromelain + papain, pripadne aj iné, pozri mojezdravie.sk Venuj sa aktivitám, pri ktorých sa dobre vypotíš, najlepšie nejaký šport.
Inak aj dôkladné vyšetrenie by som nezanedbal.

RNG

OK riovela preklepov opravim to

Inac travenie je vec dostatku kyselin roznych enzymov, mikrvlaknin a probiotik.
Chybajuce sa da doplnit.
Naduvanie v zaludku nasvedcuje nedostatku kyselin, dalsie naduvanie moze byt z nedostatku enzymov, tiez zlej crevnej flory, co sa pre nedostatok kyselin v crevach vytvori. Kyseliny totiz maju znicit drvivu vacsinu mikrobov na surovych jedlach a ked ich neznicia a naopak sa v zaludku a crevach rozmnozia, vedie to k vaznym zdravotnym problemom rozneho druhu.