Prečo sa muži často duševne zaoberajú niektorými ženami?

Príspevok v téme: Prečo sa muži často duševne zaoberajú niektorými ženami?
kolegyňa

Dobrý deň, pracujem už zopár rokov v jednej sporiteľni. Nebudem upresňovať v akej a kde. Pracujeme v kanceláriach. V každej sme po troch. Ja som s jedným kolegom a kolegyňou. Môj kolega je pomerne mladý ženatý muž. Ale odkedy som nastúpila tak som si po čase všimla že až príliš zameriava svoju myšlienkovú pozornosť na jednú kolegyňu z vedľajšiej kancelárie. Zo žačiatku som to nejak nevnímala ale časom to začalo byť podozrivé. Je to pekná baba, mladá aj keď nie najmladšia z kolektívu. Je veselá, často ju počuť ako sa smeje z vedľa. Pekne sa oblieka a je vcelku spoločenský typ. No napr. pracujeme a zrazu počuť ako sa vedľa smeju a bavia. On to začne komentovať že čo zase tá "zuza" tam rehoce sa, smeje sa jak koza, ideme na obed a on má koment tá "zuza" si čo zase na seba hodila/odev/, stretne sa s ňou na chodbe a keď sa vráti k nám do kanclu tak zase tá "zuza" nič nerobí len sa špacíruje po chodbách, príde k nám do kanclu na kus reči aj s kolegyňou a on naňu len zazerá a keď spolu rozprávajú tak má naňu uštipačné reči a narážky rôzneho typu. Odíte skôr domov a on to hneď komentuje že zase sa uliala, čo ide do baru?, ide na rande s tým a hentým. Nepríde do práce tak to komentuje že išla si privirobiť telom. Pritom je to slušná baba a také správanie odsudzuje. On ju neustále rieši, komentuje jej správanie, čokoľvek urobí alebo povie tak to musí okomnetovať, ohovára ju kade tade, či je v práci či nieje stále ju rieši. Urobí chybičku a on hneď naňu spustí sprchu kritiky, urobí niečo dobre tak to nekomentuje vôbec a tvári sa že nič nevidel, nepočul. Ona je štíhla, peknučká a chodí športovať, stravuje sa zdravo a on ju minule nazval že trpí anorexiou. Ide na wecko tak komentuje to tým že určite šla zase bluť aby mala postavičku ako lusk. Mne to ide na nervy. Už sme mu povedali s kolegyňou čo mu stále leží v žalúdku a on že to nieje pravda. Pritom len slepý a hluchý by to nevidel že ju má neustále v hlave. Už mi je to podozrivé. Nastúpila k nám neskôr ako on. Pracuje tu len rok a pár mesiacov. Zase to komentoval že sa dostala cez známosti, lebo nemá nato aby tu robila s takou školou túto prácu. Potom si vymýšlal že s tým a hentým spáva. Ja už nemám nervy ako jej telo, správanie hodnotí, ako ju stále musí riešiť. Ide mi to na nervy tie jeho reči. Niekedy mám chuť zobrať hárok dokumentov zo stola a otrieskať mu ich o hlavu aby sa konečne spamätal a trochu usmial na ten svet. Veď on sa ani smiať nevie, je stále vážny, nasrdený na všetko a všetkých. Rieši všetkých dookola ale ju najčastejšie. Povedzte mi jedno prečo to robí? Prečo ho stále žerie vnútro? Prečo si s ňou nedá pokoj a nepustí ju z hlavy? Prečo sa naňu tak zameral že má nutkanie ju stále ohovárať? Prečo sa nedokáže pri nej uvolniť ako pri nás a pôsobí v jej prítomnosti ako strnulý pajác? Čo mu máme sypať do čaju aby zmenil svoje správanie? :D
Je do nej buchnutý alebo čo? Závidi jej jej bezstarostnosť? Čomu sa dá pripísať tá jeho povaha, správanie?
Dík

kolegyňa

Tak to aby som mu tie vaše pocity z jeho správania dala zajtra v práci prečítať :D
Možno by sa spamätal že sa chová ako debil :D
Ďakujem, padlo tu veľa múdrych názorov a myšlienok.

kafe

okrem toho, že ho kolegyňa priťahuje a má niečo čo jeho žena nie, tak asi žije kočka presne taký život aký by on chcel mať a správa sa tak, ako to on nevie. A žerie ho to. Žerie ho, že je veselá, príťažlivá, spoločenská, že má nejaké zásady.. je proste presný opak toho, čo on. Aj on by asi chcel byť taký príťažlivý, uvoľnený a šťastný ako ona.. ale neni. Zatiaľ čo ona žije naplno (aj bez sexu a alkoholu), tak on je zaseknutý a nasraný na všetkých a na ňu najviac. Lebo by strašne chcel žiť alebo byť AKO ONA. Spokojný a šťastný človek nerieši druhých, žije si svoj vlastný úžasný život. Frustrovaný a zakomplexovaný zas rieši len druhých, nie svoj život, svoje správanie.

omietka

asi k nej niečo cíti a nebude to nenávisť, on to len hrá pred vami že ju nemá v láske. Muž ak stále rieši nejakú ženu tak to znamená že ho niečo na nej zaujalo a je pre neho príťažlivá. Jeden múdry človek raz povedal
"ak vás ľudia ohovárajú ste pre nich niečim zaujímavý lebo každú možnú chvíľu sa myšlienkami venujú vašej osobnosti, ak pre nich nieste zaujímavý, prestanú vás ohovárať"
a takto to je, riešime toho kto nás niečim priťahuje či už pozitívne alebo negatívne.
jeho skôr štve to že je už ženatý a nemôže si začať s tou kolegyňou odvedľa. To je podľa mňa jeho hlavný problém.

5.5 elsa

ekg nie je adoptovaný a ja po ňom v žiadnom prípade netúžim!!! vnímam ho ako brata s ktorým si nerozumiem ako ja-z mojej strany,ale akceptujem ho ako brata teda rozprávam sa s ním formálne+jeho žena+dieťa,príroda nie je len príroda až by sme o tomto diskutovali JA a NEJA Nitshe myslím že,ale to je už filozofia :),nie, nie som rómka,,,som slovenka :)bývam v meste a s ním to práve mienim riešiť,všetko má svoj čas :),no dúfam že som zodpovedala všetky tvoje otázky :)

ekg

Kolegyna
su dva vysvetlenia preco tu dalsiu kolegynku ma stale v myslienkach.
1. je do nej buchnuty a ona mu jeho lasku neopetuvava
2. strasne mu niekoho pripomina koho on nema v laske.
Elsa5.5.
ja mam brata a tiez taketo veci nerobi a ani zenaty nieje. Nebude z vas dvoch niekto adoptovany? Lebo v prirode je to tak nastavene ze surodenci opacneho pohlavia po sebe netuzia proste je to tak dane ze k sebe necitia sexualne drazdenie ako k inym muzom/zenam. Bud je niekto z vas adoptovany a tym sa pritahujete lebo nieste pokrvny surodenci alebo je docista uchyl s dusevnou poruchou. Ake ma vzdelanie? Inac taketo parenie sa medzi surodencami su casto v ciganskych osadach kde sulozi otec s dcerou, matka so synom, babka s vnukom, dedko s vnuckou, sestra s bratom, bratranec so sesternicou atd. Alebo u rodin kde ziju niekde na samote a neprichadzaju do kontaktu s inymi ludmi a tym padom ani s inymi zenami a muzmi.

pterodaktyl

v kutiku srdca po nej tuzi, asi mu od zaciatku padla vyzorom aj spravanim do oka. Mozno jej to daval nenapadne najavo ale s nou to nic nerobilo ale signaly nepochopila a tak nic nepodnikla. On to berie ako ignoraciu a teraz sa jej nenapadne msti. Je to typicke spravanie nas muzov ked sme taki jesitni ako nam zeny casto vytykaju :D
tuzi po nej, urcite sa mu po nociach o nej sniva ako ju pretahuje, ked ide spavat tak nanu mysli, a ktohovie ci aj nemysli nanu pocas masturbacie :D

5.5 elsa

kolegyňa no presne fuuuuuj :D,ja to skôr prisudzujem tomu že sa pohybuje v takej spoločnosti ako čo sa práce týka-robotníci,ale je to zvláštne no už to nebudem rozoberať:)a nemusíš mi vykať to číslo nie je ani náhodou môj vek:)

kolegyňa

NO2 nieje to výmysel. Prečo by som tu písala niečo čo nieje pravda prosím ťa?
Elsa5.5. fuuuj to čo máte za brata? Ja mám dvoch ale také uchýlnosti aby túžili po vlastnej sestre u nich nepozorujem. Ako vážne? To vážne sa takto váš brat správa? A ešte má aj manželku a dieťa?
A tá kolegyňa moja sa nevolá Zuza. To som dala do úvodzoviek lebo som nechcela jej skutočné meno tu uviesť.
On má manželku peknú, taká tiež milá je takže nemá podľa mňa čo ľutovať žeby mal nejakú škapu doma. Čiže mi nejde do hlavy prečo by túžil po tej kolegyni keď má doma peknú ženu. Je to také divné. Ako keby takto rozprával o viacerých často tak pochopím ale tak?