Mačka

Príspevok v téme: Mačka
misonka

Volám sa Simona moja mačička sa volá Kitty.včera som prišla na to, že ju bolí uško a dokonca ho má aj špinavé, strašne si ho škriabe. Keď som k nej dnes ráno prišla mala zodvihnutý zadoček a mraučala. Zodvihnutý zadoček má aj teraz. Správa sa úplne ináč. Je oveľa prítulnejšia. Veľmi sa bojím, preto som sa rozhodla, že ju dnes okolo jednej zoberiem k veterinárovi, no dovtedy neviem čo s ňou mám robiť, lebo mi tu mraučí a dokonca nemá ani chuť sa hrať. JE to ešte mačiatko a má len 4 mesiace aj 3 týždne. Na internete som čítala už kadečo. Prosím poraďte mi. Ak tu mám nejaké chyby ospravedlňujem sa .... píšem to v rýchlosti....

Biela Kobra

Tak to bola ruja, zlatinko. Objednaj ju na tú kastráciu, lebo sa to bude opakovať a môže to dopadnúť zle.

misonka

Tak môžem s ňou zájsť do Lučenca.. iste sú tam lepší veterinári ako tu v RS... aspoň dúfam :) aj tak za všetky rady ďakujema pokúsim sa to riešiť :)

misonka

Ďakujem veľmi pekne.. ja bývam v Rimavskej Sobote a nemáme tu Boh vie akých veterinárov... Mala som zajka a boli sme tu v RS pri zevraj najlepsich veterinaroch.. povedali nam, ze mu nic nie je... o 1 tyzden moj zajko umrel takze ja im uz moc nedoverujem...

Biela Kobra

Totiž bude treba mačku objednať na kastráciu. To ju aj teba a tvoju rodinu ochráni pred problémami v budúcnosti, ale keďže je ešte taká malá, treba ozaj dobrého veterinára. Ak chceš vedieť, ako to prebieha a ako sa na to pripraviť, prečítaj si článoček tu: alexandrapavelkova.blog.sme.sk

Biela Kobra

Simonka, momentálne je vonka mačacia ruja a tvoja mačička môže na podnety reagovať, aj keď ešte nie je dospelá - jednoducho to zacíti v pachu vzduchu. Nie je to normálne. Podľa mňa by ju mal vidieť veterinár. Neviem, odkiaľ si (či máte v meste dobrého veterinára) a čím ju kŕmiš?