Mačka

Príspevok v téme: Mačka
misonka

Volám sa Simona moja mačička sa volá Kitty.včera som prišla na to, že ju bolí uško a dokonca ho má aj špinavé, strašne si ho škriabe. Keď som k nej dnes ráno prišla mala zodvihnutý zadoček a mraučala. Zodvihnutý zadoček má aj teraz. Správa sa úplne ináč. Je oveľa prítulnejšia. Veľmi sa bojím, preto som sa rozhodla, že ju dnes okolo jednej zoberiem k veterinárovi, no dovtedy neviem čo s ňou mám robiť, lebo mi tu mraučí a dokonca nemá ani chuť sa hrať. JE to ešte mačiatko a má len 4 mesiace aj 3 týždne. Na internete som čítala už kadečo. Prosím poraďte mi. Ak tu mám nejaké chyby ospravedlňujem sa .... píšem to v rýchlosti....

lombardo1981

A keď jej podali tie kvapky, nehovorila, že máte ešte prísť? Pretože by sa tuším mali podávať 3x týždenne. Ešte existuje aj infekcia alebo spot-on. Takže ak vám nič nehovorila, určite choďte k inej. A ešte odporúčam jej stále čistiť uško napríklad pomocou Otifree.

misonka

dokonca sa mi už aj zdá že ju bolí bruško... ja neviem, boli sme u veterinára ale mám pocit, že v pondelok sa okvitneme zasa na veterine ale už niekde inde...

misonka

boli sme s nou u veterinárky a povedala, že má ušný svrab. Kýchať kýcha ale netečie jej z nošteka. Dala jej včera kvapky do uší ale len tam a nedala nám ich domov. A dnes ráno keď som k cice zas prišla znova mala ritku hore a mraučala. ale dnes sa uz aspon hra... ale pride kumne a pozera sa namna klipka ocami a mrauci... Dala som jej mliečko a už jej to kus prešlo... neviem čo s ňou... len mi tu mraučí aa ja jej nijak neviem pomôcť...