Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatelov brat ma pritahuje viac nez priatel

Príspevok v téme: Priatelov brat ma pritahuje viac nez priatel
debilka

dobry den, mam velky problem, ak ste sa niekedy ocitli v niecom podobnom dajte mi prosim patricnu radu..
mam priatela, podla nadpisu asi viete o co sa jedna..
nenormalne ma pritahuje a paci sa mi jeho brat.. priatel ma tiez pritahuje, ale ked som uvidela jeho brata, ostala som ocarena ako nikdy z nikoho.. nepodobaju sa az tak vyzorom, ale hlasom a prejavom.. bonus na tom je, ze ja mam 22 a jeho brat 18 takze sa uz citim ako nejaka uchylacka + ani jeden z nich netusi tuto situaciu :(.....
stale si dokolecka pozeram jeho fotky, ked som v jeho pritomnosti tak sa dost casto na neho zahladim.
s priatelom chodime spolu 2 roky, lubime sa, ale aj sa pohadame, nikdy by som ho vsak nepodviedla. ale som z tohto fakt nesvoja, ked si musim pozerat bratove fotky a mysliet na neho, je mi zle samej pred sebou ked pomyslim na to, aky by bol asi sex s nim...... :(

debilka

nechcem urobit kravinu ved k ziadnej to ani nenapreduje, ja chcem na jeho brata prestat mysliet len neviem ako.. preto som chcela ci tu nahodou nie je nejaka, ktora mala podobny problem..

Deria

Ked nechces priatela podviest a lubis ho, tak si jednoducho prestan predstavovat vselijake hovadiny s jeho bratom! V takom pripade si clovek zvykne veci aj idealizovat a tym padom sa vlastne zamotavas sama a tym si to len pestujes v sebe. Este v zaciatkoch sa da zahamovat, takze si dobre rozmysli, co chces, aby si neurobila nejaku kravinu, ktoru by si mohla trpko olutovat.

debilka

22 mam, pisem to aj v prispevku..
nie nezamotal.. len to je to, ze ja priatela lubim a nechcem ho sklamat, jeho brat ma len velmi pritahuje.. a ja ani neviem ci sa jeho bratovi pacim, lebo nejako extra nenadvezujeme kontakt, nechcem aby to vyzeralo podozrivo :(
strasne by som sa chcela od jeho brata nejako "odmotat" len neviem ako :( neustale na neho myslim, co asi robi, s kym sa styka, predstavujem si s nim vselico....

pterodaktyl

a kolko mas rokov ked sa pri 18 rocnom citis ako uchylacka?
inac je to normalne si myslim lebo pozna take dva pripady kedy sa baba zalubila do brata svojho priatela. Jedna sa aj kvôli tomu rozviedla a teraz zije s bratom svojho ex a druhy pripad bol taky ze babenka si to rozdavala aj s priatelom a neskor aj s bratom svojho priatela a nakoniec s tym priatelovim bratom splodila aj syna. Takze nic uchylne to nieje len viac zaposobia feromony priatelovho brata ako priatela a ak je ten brat este viac pritazlivejsi ako priatel tak o to viac. Dufam ze som ta svojim príspevkom nezamotal :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.