Spal som iba so svojou priateľkou, hormóny sa búria

Príspevok v téme: Spal som iba so svojou priateľkou, hormóny sa búria
MiškoSN

Ahojte, musím sa vám zdvôveriť s mojim problémom.
S piateľkou sme spolu už 4 roky, všetko je v naprostom poriadku, milujeme sa, pomáhame si, chodíme sa zabávať v piatky, žijeme ako normálny pár, bývame spolu...
Ale jeden problém je v tom že mal som v posteli iba ju, iné dievčatá som nikdy neskúsil a občas nato dosť myslím aké to môže byť, viem som sprotý, ale hormóny alebo zmýšlanie moje nezmením. Priateľka mi splní všetko, všetko skúšame, miluje ma, aj sex je dobrí, ale proste stále pozerám po ženách chudších, krajších a predsavujem si... :) Ja ju tiež milujem a nikdy by som ju nenechal, asi ani nepodiedol.. no chcem poradiť či sa mám vysrať nato a nerozmýšlať nad tým..lebo stratím diamanat za jednu užitú noc... Ona mala cca. 5-6 chlapcov predomnou :)

kafe

Miško, teba si pamätám, už si tu raz toto riešil. A vidím, že to nevieš pustiť z hlavy. Asi ti nezostáva iné, iba sa o tom otvorene porozprávať s priateľkou. Čo na to hovorí, čo si o tom myslí ona? Zakázané najviac priťahuje a pritom to vôbec nemusí byť také chrumkavé, ako sa na pohľad zdá. Podľa mňa, ak by ste sa dohodli, tak choď a nejaké krajšie a štíhlejšie vyskúšaj.

[zruseny35]

Lenussik 223...ešte niesi dosť zrelá na to,aby si pochopila čo som všetko tým myslela.Ked budeš mat za sebou 10r manželstvo a on bude tvoj prvý a naozaj budete šťastny,potom mi tu možeš napísať-a vyčítať mi niečo :)
Udržať si "vienok" nieje zazrak,ani niečo neobvykle.Ale udržať si manžela je práca na cele manželstvo!

Lenusiik223

Lienocka prestav si ze aj panny existuju a to je 21.st. divne ze? :D a to niesom zo ziadnej sekty ako si to pomenovala..mam skoro 22 rokov..vztah som uz sice mala boli aj pusy ale k sexu sa to nedostalo, bohuzial chlapec si to nezasluzil...takze nehadz vsetky do jedneho vreca nemam to rada...a mimochodom som na to hrda ze som stale panna ;)

karci91

"5-6 chlapcov neiej veal,"
vidim,ze rychlejsie pises ako rozmyslas,co uz..nie som taky modérny ako ty
je rozdiel mat 5-6 kamaratov v sedemnastich rokoch alebo v 37.
to len zeny maju pravo menit partnerov kedy sa im zachce a chlap ma byt iba mumak z mumakoviec?
ale tych 50,to by bola klasa:D
zial moja bola nemoderna panna..ale krici na mna aby som uz isiel spat:)

[zruseny35]

karci91...a ako vyzerá diamant podla teba? Ako panna ?To snad nemyslíš v 21storočí vážne-to by musela byt z nejakej sekty :D Podla mna je 5-6 chlapcov neiej veal,je len zrela.Keby povedala cez 50-tku ,tak to je už " iná káva " :)

[zruseny35]

Možno teraz napíšem niečo uplne ine ako ostatný,ale prvá laska nieje celý svet. Zalubime sa mnohokrát,ale len raz sa zamilujeme- a s tým človekom z celej duše tužime "žiť šťastne až kým nepomrieme".
Myslím si ,že je lepšie sa vyburiť teraz,ked sám vieš že to tak dokonca cítiš,ako začať sa vyburovať tajne počas manželstva.

zuzi74

Misko, ako chces poradit, ci sa mas na to vys..t, ked sam pises, ze hormony a zmyslanie nezmenis:-)
Nesuhlasim s tym, ze by ta mohla mat za nejakeho tulka. Len preto, ze vyskusala viac muzov neznamena, ze si ta nevazi a nemiluje ta. Mozno prave ty si ten, s ktorym si najlepsie rozumie a chce pri tebe zdielat svoj zivot. Ale ty aj napriek tomu pokukavas po inych a pride mi to akosi prirodzene, kedze si este nic ine neskusil. Pises, ze po krajsich a chudsich, takze zrejme si nie je s frajerkou az tak spokojny. A ze by si ju nikdy nenechal? Chlape, nikdy nehovor nikdy. 4 roky nie je tak vela na vztah, aby si to vedel posudit. Pokial si zalaskovany je to pekne, ale co nastane potom, nikdy nemozes vediet.