Nocne mory - paranoia?

Príspevok v téme: Nocne mory - paranoia?
goodnight

ahojte casto sa mi sniva o tom, ako som v nemocnici a vidim v tom sne kopu ludi, ktorych tam drzia nepravom, napr z nich urobili blaznov, alebo im davaju nespravne lieky a umieraju, alebo na nich robia stredoveke prakgicky napr lobortomiu pri plnom vedomi alebo tak...niesu to len pacienti ale aj par ludi zo zachranky, v tom sne im zaziva vrtali do lebiek a oni kricali bolestami, ja som sa niektorych snazila vzdy zachranit, ale niektorych tak zmagorili, ze odmietli pomoc...zachranila som aspon par, oni usli ale ja som sa nevedela odtial dostat...aj napriek tomu, ze som vedela lietat, proste rukou som dosiahla do polky zabradlia, vyskocila som potom druhykrat a bola som na vrchole schodiska, vedela som skakat cez okna bez ujmy na zdravi ale niekedy ma v tom sne chytili a potom ma zachranovali policajti alebo neikto kto v tom nebol zapleteny...na konci sna som vzdy zistila, ze mama v tom asi isla tiez, lebo sa vobec o mna nebala a brala to tak, akoby sa to stavalo kazdemu a kazdy den...

mozu taketo sny znamenat nejake pociatky paranoie?

pacient123

goodnicht : ja mám socialnu fobiu a vôbec ma nebaví život tiež mám depresie ale v kuse nikdy neprestanú a mam aj uzkosť no ale je to kvoli tomu že nemám aktivity že sa nezabbavam nwm ako ty ...ja som kvoli tomu začal z drogami ale je to hnus a chápem ťa niekedy proste nedokážeš odolať chceš zaživať ten pocit furt ale až teraz som zistil že je to blbosť brať drogy lebo to oni ti prehlbia tie pocity ktoré máš teraz čiže ked maš debku tak droga ti ju časom zväčší

pacient123

gooodnight ---- a čo si šnupala ? kokain ? ak chceš pridaj si ma na fb môj nick je : Majk Miki Mik ------ po pravde ja až takú skusenosť z drogami nemám hulil som len trávu par mesiacov ale počas toho hulenia som spoznal nových ludí ktorý majú bohatú skusenosť a vela z nich dopadlo zle ........aj taká obyčajna tráva jednemu kamaratovi zničila život preto som s tím prestal aj ja i ked niekedy si urobím jointa ale iba možno raz za 2 mesiace ----aj taká tráva má negatívne účinky a ludia čo berú drogy tak hladajú len to pozitívum a nie negatívum takí ludia by drogu nazvali za zdravu a aj ja som bol takí ,,,,,,dlhodobé uživanie spôsobuje silné psychické problemy a lieky ti až tak nepomôžu podla mna by bolo lepšie s tím bojovať s čitou hlavou mna ukludnuje žihlavový čaj po nom sa cítim fajn a aj lahko zaspím v žihlavovom čaji sú rôzne živiny a je aj lahko navykový (nchpm) je v tom látka ktorá nahrádza jeden liek na ukludnenie teda aspon je to latka podobná tomu lieku ,,,,,,,,,mala by si prestať z drogami ...chápem ťa chceš len štastie ale drogi ti štastie daju len na par hodín ,drogi ti akože dajú nadej ale potom ti tu nadej zoberú a dajú ti opak čiže zúfalstvo a negativne učinky ..... a šnupanie môže spôsobiť to že si dojebeš nosovú dutinu ,ja som tri krát šnupal tiež možno že som amater a šnupal som zle ale bolel ma nos a vedel som že ked v tom budem pokračovať tak si dojebem nosovu dutinu ,,,,,, život je svina a nemá zmysel ale aj tak štastie existuje len ho musíš hladať anie drogami ale trebars rob to čo ťa baví športuj alebo nwm čo ,,,môj jeden kamarat mal jednu skusenosť z drogami a vyskušal už skoro všetko okrem heroinu lebo sa bál ale raz prekonal ten strach a kupil si heroin a po užití dostal inkfarkt a zomrel bola to jeho smrtelná posledná davka totiž v tom prašku človek nikdy nevie kolko prcent je v tom heroinu a 5 percent je normalna davka stačí ked tam toho je viac 20,30 ak už je zle a 80 percent a viac je ista smrt .......umrel mi kamoš a kvoli hlupej droge o ktorej si myslel že mu dajú štastie a nadej a motivaciu do života a aha ,,,,a kto vie mohol som skončit aj ja tak ako on keby som bral drogy nadalej totiž on ma furt volal že mam ist s ním a že sa zabavime no ale ja som do toho nešiel až potom ma presvedčil a bol som v tom namočení par mesiacov ale už som skončil

goodnight

pacient123 snupala som ale nie dlhodobo ono to boli dlhsie obdobia ale boli aj dolhe prestavky najdlhsia tusim 7 mesiacov a teraz som cista 3 mesiace... hej mam problemy ale to je koli mne...vycita mi nejake veci z minulosti a mna to depta...napr to ze som odisla zo skoly, ze kazdu chvilu zmiznem aj na tyzden a tak...chodila som psychologovi aj psychiatrovi, ale lieky-klepky si viem zohnat aj inak, nemusim tam chodit vzdy a vcera som ich vysadila a je mi nejak divne...som naladova, mam tras na celom tele, takisto som chvilu plna energie a o chvilu uz zaspavam-niekedy mi busi srdce a mam uzkosti v noci som zas mala tie divne sny a rano som sa rozplakala ale lieky som si nedala lebo uz ani vecer som si nedala...mam ich znovu nasadit? niektori mi vravia, ze mam ich nasadit, vraj mi moze prepnut atd a niektori mi vravia ze lepsie to budem zvladat s cistou hlavou...tie obcasne zaplavy stastia a energie su super, ale potom to opadne a pride unava a taky pocit, ze sa mi chce spat a ze na vsetko kaslem, odkladam domace prace a cely den som nejedla...moze to byt z toho ze som ich vysadila?

pacient123

myslíš si že sa u teba prejavuje paranoja ...spýtam sa ťa niečo ...berieš drogy ? kludne odpovedz pravdu nikto ťa tu nezatkne je to anonimne :) totiž drogy vyvolavajú paranoju ---- ak ich berieš tak mi napíš ktoré drogy to sú a ja ti poskitnem bližšie info ....ešte len podotknem že drogy su zlé ani taka tráva nieje bezpečná ona naozaj spôsobuje schizofreniu ktorá môže viesť aj k iným veciam

Nicolett

Určite nemôžeš mat z toho paranoie.. Ja by som sa obrátila na snar horoskopy.azet.sk.. A čítala som niekde ze a par rokov budeme môcť sny nahrávať na film takže počkaj si pár rokov, alebo si precitaj snar pripadne zajdi za psychológom