Partner nevie co chce

Príspevok v téme: Partner nevie co chce
Zmatena13

Ahojte :) mala som partnera cca 4ri roky vsetko bolo fajn ale padlo to na tom, ze si uvedomil, ze nevie co chce v buducnosti ohladom nas- ci chce spolocne byvanie a rozvijat nas vztah alebo cestovat, odist a kaslat na vztah... Teraz ma chce naspat ale ked sa opytam otazku ohladom nasej spolocnej buducnosti stale mi nevie odpovedat, povie, ze nevie ci chce pevny vztah, ze jednoducho chce aj cestovat. Jeho predstava je travit spolu cas... Nic konkretne... Podotykam ze on ma 27 a ja 25 rokov... Ma to cenu riesit alebo kaslat na to? Jednoducho som v uplnej neistote budeme spolu a on mi za dva roky povie \"prepac zlato ale odchadzam na rok\"? Pre mna je vztah aj o spolocnej buducnosti a ked mi chlap povie ze nevie co chce... Ma to zmysel vobec riesit alebo ist dalej a byt s niekym kto vie co od zivota chce?

[zruseny35]

hodime sa...Podobny priliš podrobny dotaznik -podotýkam vypracovaný psychologom je aj na stránke Partner Na urovni..Vygenerovali mi "podobne inteligente typy" mne sa hodiace:
-ako su murár -to som zadala podmienka vzdelania SŠ
-ako je "nemam zaujem o trvalý vzťah"-a to som mala napísane "vážna znamosť"
-ako je "nechcem deti"- a to som zadala-som rodinny typ,chcem aj dalsie deti.
Dakujem za to,že mi naozaj nasli niekoho kto sa ku mne naozaj skvele hodí.
Prajem ti vela šťastia s výskumom.

Maoam

a jasne, ze sa mas zariadit podla SEBA a nie podla neho

ak on nevie, co chce (rozumej S TEBOU), tak si zariad dalsi zivot, ako chces ty

nema vyznamm cakat, kedy sa pan urodzeny rozhodne (alebo uz rozhodol) - podla mna ti len nepovedal pravdu, tot vsjo

Maoam

nevie, co chce?

:-)

on vie, co chce, ak nie - tak sa to tyka vztahu s tebou

kazdy muz vie, co chce a najneskor pride na to, ked ona odide a vtedy urobi vsetko pre to, aby ju mal spät

[zruseny35]

Zmatena13...su len dva typy mužov.Dobrodruhovia a rodinne typy.
Správny chlap sa do 2-3r ožení,lebo cíti že je to správne.