Veríte na minulé životy?

Príspevok v téme: Veríte na minulé životy?
Sacu

Prosím neodsudzujte ma ani moju otázku, ale veríte niekto na minulé životy?
Už 2 roky ma trápi istá vec, veci sú mi známe, mám pocit že "na to miesto" musím ísť, strašne ma tam niečo ťahá, poznám niektorých ľudí odtiaľ a nikdy predtým som ich nevidela... Viem všetko o tom a o nich, bez toho aby som to zisťovala, snívalo sa mi o istom mieste, našla som ho na fotkách a je to "to" miesto, snívalo sa mi s ľuďmi, ktorých som neskôr našla na internete, no predtým som ich nepoznala. Rodina ma už pokladá za blázna, všetci mi hovoria že to mám pustiť z hlavy, ale ja mám pocit že tam musím ísť, že mám niečo jednoducho urobiť.. Myslíte že som naozaj blázon? Ďakujem

sweater*

skoda ze si nespomeniem na konkretne meno toho lekara. cestuje za ldumi a skuma tieto pripady ked sa v rodinach objavi dieta ktore rozparava o to kde a kym bol v minulom zivote. neviem ci dakto takto cielene stretol viac ludi s touto skusenostou, ale pointa je, ze sam je presvedceny ze to nieje reinkarnacia. tusim to vysvetluje tak, ze energia pri opustani tela (smrti) sa stretava s energiou ktora prichadza/sa formuje v tele buduceho cloveka( netusim ake stadium, ci narodenie, ci splodenie atd.) a zanecha na nej pamatovu stopu. teda nieje to reinkarnovana dusa, je to chyba pri odchode a prichode duse. ak niekto viete o ktoreho lekara sa jedna budem vdacny ak napisete meno, sameho ma teraz zaujima ako to vlastne bolo

5.5 elsa

lienočka určité veci nepochopíš pokiaľ sa ti nestanú,ja verím na druhý svet teda posmrtný život,ako by mal vyzerať podľa teba ten odkaz :) stalo sa veľmi veľa vecí nebudem to rozoberať,skôr to pochopí tá kika keďže aj ona už má s tým skúsenosti:)

[zruseny35]

5.5elsa...mrtvy sa nam davaju najavo práve preto aby si UVERILA v druhý svet ,dovtedy kým to nepríjmeš :)
Keby mala odkaz ,dala by ti to najavo hned po pohrebe alebo v období okolo neho...

5.5 elsa

na minulé životy tiež neverím,skôr na osud že sa mu človek jednoducho nevyhne a kika možno nám chodia do snov aby sme na nich nezabudli náhodou:)

[zruseny35]

Saci...to je "deja-vú",ked mas pocit ,že si na tom mieste už bola.Zila si tam v minulom živote.Takto sa dá spoznať aj človeka,pri ktorom mas pocit,že sa poznáte cele roky,a vidíte sa prvýraz.
O minulých životOch sa dá dozvedieť regresnou terapiou(Stoji to okolo 70eur-kontakt ti zistím ak budeš chcieť)
Skus si prečítať o tom všetkom v knihe-od Brian L. Weissa-Jedna duše ,mnoho tel ( o reinkarnácii) a druhá jeho kniha :Životy minulé a buduce.

kika3786

Ja neverím na minulé životy,ale moja sesternica áno.Bola u jedného muža,ktorý ju uviedol do hypnozy na tri hodiny a ona povedala čím bola v minulom živote a čo všetko sa jej stalo.Nahrával ju,takže si to všetko mohla prehrať.Niečo na tom bude.