Skúsenosť s Turbo Max Blue

xtrasize

Penis Extender - track.prolongsystem.net Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 16 cm, takze spokojnost.

Hanryy

hovadina ja mam penis 19 a pol cm a nepotrebujem ani turbo max blue a zatial čo som vytrtkal vela bab tak boli vždy spokojne

Rahno

cau, nekupuj to. vyhodis peniaze von oknom. stale o tom vznikaju nove clanky a negativne recenzie -- www.zvacsenie.sk

este su dalsie naplatsi - Xcore a tie su rovnaky smej. precitaj si to a dalej to ignoruj... nikomu este s velkostou nepomohli www.zvacsenie.sk

jebac

chlapi nie zadne naplasty ale nevem co .... hlavne je podat vikon ten je hlavny ja ho mam mali ale taky vikon podam ze sa zena frajera stoho budu mimo este dva dny normalne to viem ovladama dokazem mat sex aj 5..6 hodin a stale sa neurobim nevem ako to robim ale je tak a uz som zistil vela baba somnov nechcelo ist ale ked isli tak sama povedal neje vsteko mat veleho ale mat v sebe talen a mat vikon a ked sex tak poradni ze bud ona odpadne alebo ja .... hahha fakt pametajj podaj vikon honiy sex zenu uspokoji ver my vlasna skusenost

MikeskoDolany

DAVAJTE Si BACHA na tieto naplaste. vsade na nete o nich koluju len zle skusenosti a recenzie!! tato je celkom nova takze to bude daky nepodareny vtip od vyrobcu. hadam niesme blbi vsetci!!! www.zvacsenie.sk

robocop11

dobry den zacal som pouzivat turbo max naplast a dostal som k tomu aj knizku z dajakimy cvikmy z penisom aj iny dostali tak isto.....????tie naplaste potom nestacia...????

$$

Zdravim uz 4dni puzivam Turbo Max naplasti a aslubovali ze po 4 dnoch budem videt visletky a boloto klamstvo jeto velka los nevedia ako zarabat na slusnich ludoch davajtesi pozor!! Nekupujtesito nenechajte sa oklamat akoja som sklamani zesom naletel tim podvodnikom!!!