krivý nos

:d

Dobry den!Chcela by som sa spytat vsetkych co s tim maju skusenosti, ze ktory lekar z Bratislavy co operuje nosy je naozaj dobry?Dakujem

doremi

ejha majka,tak ty si na tom tusim este horsie ako som bola ja,no to bude v tom ze ty mas narkozu,ja som bola v lokalke,no je to tak ,ludia su svine velke a radi vyuzivaju situaciu amaju blbe poznamky

majka..

ahoj nos neriesim som rada že si štastná aj s takým nosom ako máš a udrž si toto sebavedomie čo najdlhšie. Ja idem na túto operáciu preto, že sa mi v živote viackrát niekto posmieval a odvtedy mám komplexy a hambím sa chodit aj medzi ľudí. Veľmi to záleží aj povahy človeka či sa s tým zmieri alebo nie a ja sa s tým zmierit nemienim.Ked mam pravdu povedať vôbec sa mi nechce s takýmto nosom žiť a ak sa to nemá podariť tak radšej nech sa nepreberiem z narkózy.

nos neriesim

carie - a v comze sa ti vidi nizke moje iq? ze mam napriklad znalosti aj o tom, ako dopadnu nevydarene plasticke operacie? ( zhorsenie dychania..) alebo v tom, ze nemam nudzu o frajerov?, chcela som len trochu zdvihnut sebavedomie aj inym s podobnym "problemom"

doremi

no ved aj to je nazor,aj ked....,ale hlavne sa netrapi pre hluposti ako my ostatne a uziva si zivot naplno,hoci aj s takym nosom :0)