krivý nos

Carie

fusakla: no presne, moja mama vravi ze to bolo zbytocne a ze nikto si ani nevsimne ze ho mam zmeneny. coz je blbost. zatial sice sedim doma ofasovana, ale uz mi moj novy nostek pochvalila suseda :) ze z profilu som uplne iny clovek a ze som krajsia :) hovorim mame no vidis, a ty ze si nikto nevsimne. teraz mam nos v podstate rovnaky ako mama, ona ho ma od prirody uplne idealny. chod kludne na opku, len odporucam, zdvihne to sebavedomie, ja sa len obzeram v zrkadle ake to mam teraz dobre :) ja som bola u kovaca v BB

hanadeka

Ja ho mam krivy po plastike.S tym som fakt neratala,profil som si total dodrbala,tak opatrne.A ja som spravila jednu chybu,že som nenavštívila viacerych chirurgov....

fusakla

Carie:
presne taky nazor ako ty mam aj ja, ale ten kto ho ma pekny mu mozes vysvtelovt...., ja fakt mam skaredy nos, dokobca nie je len hrbolaty ale ten pokos mi to taha dopredu a vypada vacsi aky mozno by bol, napriek tomu, ze zaujem chlapcov bol, v detsve jasne ze posmesky, napr 3bit-3x zloemny nos, urevala som sa ako kon, ale uz som dospela a viem ze sa to dalo a da riesit operaciou, dufam ze buduca konzultacia u doktora mi dopadne fajn a a operacia bude mozna, ale mylsim ze horzie to byt nemozem alebo?....neviem vazne necham si poradit, ale pre svoje vlastne sebavedomie to chem podstupit

Carie

krivynostek: zalezi od toho, ako je krivy a ako velky. vcera som kukala film s meryl streep a ta, hoci nema holywoodsky nostek a ma ho troska zakriveny, vyzera s nim super, bez neho by to uz nebola ona, bola by tuctova. su proste typy zien, ktore ich troska krivsi nostek ozvlastnuje a robi doslova krajsimi. aj ta babena co hrala v hriesnom tanci, to je ten isty pripad, bola to fakt krasna kocka s tym mierne zahnutym nostekom. hovorim bola, lebo si ho dala spravit a stratila svoje caro, uz bola tuctova. len nie kazda baba ma stastie na taky zvlastny len mierny zahnuty nostek, ked niekto dostane do vienka poriadny velky krivy ratafak alebo prasaci nos, to uz nie je vobec pekne, ani sexi a ani chlapom sa to nelubi. nehovorim samozrejme ze by si s takou nikto nic nezacal, ale najdu sa tak take hovada co sa z toho posmievaju, hlavne v tom citlivom veku puberty. ja som si za svoj nos vypocula posmesky uz na zakladke a potom mal k nemu nepekne komentare aj jeden moj byvaly, ked som mala nejak 22 rokov. a sama sebe som sa na fotkach z profilu nepacila. postavila som sa medzi zrkadla a cumela na tu hrozu a nadejala sa len tym, ze to uz coskoro bude minulost. a veru aj je! som len par dni po operacii, nos sa hoji pekne, bolesti ziadne nemam a som spokojna. len dufam, ze mi takyto aj zostane lebo teraz je idealny. takze kto nema sexi nostek ako meryl streep ale ratafak 2x ohnuty ci prasaci nos a ma z toho komplexy ako som mala ja, vsetkym odporucam operaciu. chodievam sa teraz pozerat na seba z profilu a obdivujem sa, aky krasny mam nos, aky akuratne velky a ako mi pasuje k tvari :-)

krivynostek

ahojte, aj ja mam krivy nos, asi od deviaich sa mi zacal robit hrb na nose...takze pocas puberty so si uzila rypavych slov az az..bola som nestastna dost..ale ako so rastla a bola so starsia...chalano so sa pacila aj taka aka so bola..a dokonca som mala aj stale mam vela napadnikov.a kazdemu mojemu frajerovi sa moj nos pacill..bez neho by so bola uplne uplne obycajna a nezaujala by som ich:))takze kaslat na to, aky nos mame..aj tak je to o nasej povahe a charaktere, a fluidum..a charizmu nemusi mat ani te najvacsi krasavec..

Carie

kukala som u cechov galerku operacii pred a po a poviem vam, ze som bola dobre prekvapena, kolko bab, ktore mali fakt pekny nos si ho dali spravit. to taky nos kebyze ja mam, tak som max. spokojna a nevyhadzujem peniaze na opku. Napr. tato baba: www.plasticka-chirurgie.info

Carie

silvus: mas pravdu, niektore baby vypadaju pekne aj s netypickym nosom. tiez som jednu taku poznala. vacsine zien sa ale velky a krivy moc nehodi. taky som mala aj ja, mala som hrb a vyvysenu spicku, cize z profilu som mala dva hrby v podstate. nic pekne. teraz som len 3 dni po opke, citim sa dobre a nos mam pekny, dufam, ze taky aj ostane. moja rada, ak nie si spokojna s nosom, daj si ho urobit, az tak drahe to nie je (na rozdiel napr. od zvacsovani prs), da sa na to nasetrit aj z nizsieho platu (alebo vziat pozicku na to).

funnky89

do 20 tisic, mudr. poevdal ze to bola standartna op. zbrusili mi hrbolcek zlomili bocne kosti aby som ho potom nemala siroky a teraz je to super