30 day shred spoločne

simca :)

Ahoj ja by som sa rada pridala :) ty kolko vazis a merias? A ktore mas problemove partie ? Tiez by som potrebovala nejake info o tych cvieniach :)

michaellkkaa

ahoj :) ja som sa snažila krotiť v jedle, lebo som zavislak na sladkostiach :( a vtedy som mala 65kg cvičila som to asi 16 dni, schudla som na 60 kg a teraz mam tak 62-63, ale meriam 161cm len :(
Dievčata, nikto by do toho nešiel???

lindhushka

ja som velmi spokojna.Ja som to zacala cvicit nie kvoli chudnutiu,s vahou som spokojna-mam 173cm a 58 kg a to sa mi zda ideal,ale zacala som to cvicit aby sa mi spevnilo telo a kondicka.Cviky co som nevladala v 1.den na 7.den som uz vladala s prehladom. Spevnili mi stehna,zadok,ruky a brucho.Co je nevyhoda pre mna je to,ze 30day shred je dost zatazujuce na kolena,cize na nejaky 21.den ma zacalo uz boliet koleno ale odkedy si ho obvazujem spevnujem vzdy pred cvicenim tak je to super.A ty si predtym ked si to cvicila upravovala aj jedalnicek?lebo ja jem vsetko

Michaellkkaa

ahoj :) dakujem za reakciu. ake maš vysledky? ja som raz cvicila 20 dni a dala som dole 5 kg...ale nevydrzala som :(

lindhushka

ahoj:)hoci sa k tebe nepridam,lebo ja to uz cvicim chcem len povedat ze ja o 2dni toto cvicenie koncim -uz teda treti level a velmi odporucam dotiahnut to dokonca a vydrzat.Ono najlepsiou motivaciou je ze to robis pre seba,a budes sa citit lepsie a aj vyzerat lepsie.Ja ked dokoncim treti level rozmyslam nad dalsimi cviceniami tiez rozdelenymi na levely