Hľadám parťáčku na chudnutie

Príspevok v téme: Hľadám parťáčku na chudnutie
blablabla127

Ahojte baby :-) určite to poznáte aj vy- radi by ste dali dole nejakych par kilečiek alebo celkovo len trocha si vyformovali postavu, no chutnè lákadla sú na každom kroku a vy neviete odolať... Som na tom podobne. Celkovo som sa o to už pokúšala mnoho krát no nie velmi úspešne. A tak si myslím že by bol dobrý nápad nájsť si nejakú parťáčku na chudnutie. písali by sme si každý deň čo sme jedli, či sme cvičili a čo sme cvičili, vymieňať si nejakè recepty a tak... Chcem upresniť že určite sa nechystám na nejake veľkè chudnutie skôr si chcem len trocha vyformovať postavu na leto.. tak ak sa tu nájde niekto komu by sa tento návrh páčil alebo prípadne tiež niekoho hľadá, tak sa ozvite a ja vám napíšem :-) čuuus

blablabla127

Jeej tak som rada ze idete do toho somnou.. jasne fotky az "po" :-) nechajte sem e-mail a ja sa vám ozvem... a začať môžme čím skôr - tým lepšie

[zruseny35]

blablabla...velmi rada pojdem s tebou do toho .Len si prosím ťa nepýtaj moju fotku -pošlem az "po" :D Potrebumem schudnuť tak do 10kíl maximálne.Možme potom poslať fotky na porovnanie , ktorej sa viac zadarilo :)
Kedy začíname?