Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psychicke problémy ohladom neposkytnutia dostatocnej zdravotnej starostlivosti

Príspevok v téme: Psychicke problémy ohladom neposkytnutia dostatocnej zdravotnej starostlivosti
Slivi

V roku 2012 ma operovali na cystu ktorá je pri alebo na štítnej žlaze ,ta cista sa mi znovu obnovila kedže mi nevybrali koren ...tak som musela v septembri 2014 znovu podstúpit operáciu cysty ... Na prvej operáci mi spravili rez v strede hrdla a na tej druhej operácii mi spravili tesne nad nou rez,a museli mi spravit revíziu tej prvej jazvy lebo mi ju zle zasili ....Na druhej operacii pan doktor nemenovany sa domnieval že ta cysta vedie z jazylky... no nakoniec viedla zo slinnej zlazy , predstavte si tu slinnu zlazu mi nevybrali lebo cakaju ci sa spravi dalsia cysta samozrejme ze sa spravi ta dasia cysta a spravila sa, tak musím ist teraz na tretiu operáciu ... prečo ???? mi ju už nevybrali na tej druhej operácii? ake to mame zdravotníctvo na Slovensku ? snad mi na tej tretej operacii nespravia už tretiu jazvu som z toho psychický na dne ... čo tým chcem povedat ? že mame neschopných lekárov ... dokonca na tej prvej operácii mi zle diagnostikovali tu cistu .. ja už neverím slovenskému zdravotníctvu ospravedlnujem sa za chyby ale píšem to v stave nervov a zo slzami na tvári ... dakujem za odpoved .... snad ma pochopíte prikladám fotografiu jaziev....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.