Aký máte na to názor?

Príspevok v téme: Aký máte na to názor?
wiew-point

Určite ste si tiež zo zvedavosti mrkli to vídeo maturantov ktorí robili nahú šou na maturitnou večierku. Aký máte z toho pocit? Schvaľujete škole a študentom to čo vykonali? Dovolili by ste svojemu synovi takto vystúpiť na maturitnom večierku pred očami ostatných rodičov, učiteľov? Nieje hanbou pre školu že im niečo také dovolila? Veď tí študenti sa tam odhalili do adamovho rúcha a mnohým tam vykukali aj ich údy a nehovoriac už o ich holých zadkoch. Ako kam táto slovenská spoločnosť speje ak rodičia a učitelia prístupia na nahé vystúpenie študentov počas maturitného večierka? Čo je toto za kultúru? Kde sa stratila právomoc školy zasahovať do plánov študentov? Akoto že im to dovolili? Mne to pribadá ako by to bola škola ktorá vychováva budúcich striptérov do dámskych alebo gay klubov. Nepohoršilo vás to? Mňa áno. My keď sme maturovali tak nám ani nedovolili aby sme si na maturitné tablo dali zvančiť fľašu alkoholu a zrazu taká liberálnosť siahajúca až k nevkusnosti.

quako

pekne to nacvičili:D
v prípade,že budú musieť narukovať,budú nacvičovať niečo úplne odlišné
dúfajme,že k tomu nedôjde

5.5 elsa

no je to divné,to čo je za školu?,ale ak to nie v areále školy čo maturitné večierky nie sú,takže to už je vec žiakov nie učiteľov a už vôbec nie riaditeľa,skôr potom majiteľa prevádzky,ak by to bolo v škole kde sa takéto veci nerobia tak to by potom bola vec riaditeľa,učiteľov čo je nemorálne za to nesú zodpovednosť,určite to bolo v škole?neviem ako to je teraz,ale my sme mali maturitný večierok v nejakej reštike čo si pamätám to sa robí teraz v škole? :D :D :D smiešne to je,to čo je?:D,veď už zo základnej školy sa objedná nejaká miestnosť v reštaurácii vyzbierajú sa peniaze a tam idú žiaci+učitelia a to len niektorí:)

Deria

co prosim???!!! nie, nevidela som to ale na maturitnom vecierku nahi studenti?! to co uz je, kam to spejeme? vsak ano, len to schvalujte, hlavne ze je sranda. zanedlho sa tam bude sulozit a ospravedlni sa to tym, ze je to prirodzena vec. ach zabudla som, dnes nie je respekt pred rodicom a ucitelom v mode.:/

odpovedam

no netusila som, ze su skoly, kde riaditel schvaluje program :-). ja som o tom este nepocula, ale ako citam, su aj opacne situacie. chlapi mi pridu uvolnenejsi, co sa tyka zabavy, vedia spravit vacsiu recesiu. a tak to aj beriem. video som sice nevidela, ale pamatam si, ako sa chalani blaznili na intraku. pre niekoho by to bolo mozno takisto poburujuce, ale nik sa nezranil, vsetci prezili bez ujmy a mali sme o zabavu postarane. nie som puritan, mne taketo veci fakt neprekazaju, ale chapem, ze niekomu nahota prekaza.

adamsangala

tiez som ho nevidel. Pod akym nazvom ho hladat na youtube? Lebo link dat sem to by asi admin neschvalil vsak?
pocul som ze toto predstavenie vyvolala u niektorych poburenie ale tak neviem co sa tam take dialo. Neda mi tu niekto tip ako to najst?

doubledog

video som nevidel, ale tak zda sa mi to dost nemiestne

a podla mna odteraz bude ta skola davat vacsi pozor na tieto programy