Botulotoxínové injekcie

ostruzina

Dievčata každa krasa niečo stojí a ak nechceme byť vráskavé treba sa o seba starať. Preto je rozumné radšej používať krémy na tejto báze ako nejaké injekcie s chemickými preparátmi. A preto skúsať a mastiť ved chceme byť krásne čo najdlhšie

lucia238

nedavno som testovala aj kozemtiku Annemarie borlind, je to francuzska prirodna kozmetika, velmi kvalitna, drahsia, celkom dobre maju serum aj krem, serum vyhralo aj pred dvoma rokmi vo francuzsku 1. miesto v testovani ser na trhu, ale tiez tie ceny.... Jedna kozmeticka mi povedala, ze nie je ani take dolezite cim sa odlicite, cistite plet aky krem, ale ze najviac sa oplati investovat do sera, maju totizto velmi vysoku koncentraciu ucinnych latok, treba to nechat uplne masazou tvare vstrebat, najlepsie 15 min a potom az naniest krem a makeup.

anabela89

Tak o tych cenach mi hovor , ale teraz testujem tu kozmetiku Amincer botuline goold je tam aj serum aj denny aj ocny krem vyhovuje mi aj cenovo fakt za skusku to stalo a teraz ficim len na nom ,tiez som spokojna , netvrdim ze nemam uz ani vrasku ale spevnit spevnilo aj trosku urobilo ten efekt vyplnenia vrasok

lucia238

ja mam z botoxu tiez strach, skor by som isla do vyplni kyseliny hyaluronovej Teosyal. teraz testujem od nich kremy Teoxane, serum RHA aj krem, je to fakt bobma, po dlhom case mam peknu vypnutu ziarivu plet. len ta cena za tie kremiky je nehorazna....

ostruzina

Milá nikikinski, presne tento krém používam aj ja. Dávam si ho na noc už pravidelne s občasnými prestávkami a môžem ti povedať, že som s ním nadmieru spokojná. Pleť mám rano jemnú, takú by som povedala že pružnú a dobre sa cítim. Vôbec nepoužívam už potom denný krém, tot mi stačí na pleť. Chcela by som z tejto značky ešte skúsiť očné serum, pretože krém sa mi osvedčil.Musím pozrieť na nete či to niekto neponúka na slovensku.

nikikinski

S botoxem bych počkala, protože na trhu existuje spousty alternativních řešení, než si drahý jed napíchat do obličeje. Z diskuzí na internetu jsem objevila kosmetiku Botuline Gold, která nahrazuje botox a kolagenové injekce. Už po relativně krátké době je vidět efekt, já doporučuji používat minimálně 3 měsíce, nejlépe je krémy používat zároveň i s jejich sérem.

222karma

tak ja by som tie injekcie nechala ako poslednu variantu radsej pokukaj na nete botoxove sera volaju ich aj aktivator mladosti, alebo nejaky krem s botoxom ci uz ocny alebo pletovy

ostruzina

Milá Morticia, ja osobne by som sa tiež nepúšťala do týchto extrémov, nikdy nevieš ako sa to otočí a či nebudeš mať nejaké nasledky z toho. Tiež radšej preferujem nejaké prírodné preparáty , ktoré neublížia. Ja osobne používam už tri roky nočný krém Botulin. Zvláčňuje , upokojuje pokožku a obsahuje nejakú zložku Matrixyl, ktorá nahrádza nepríjemný botox. Treba len skúsiť a nie hned pichať chemiu.

anabela89

no ja ti neviem , ja mam trochu strach z takýchto zakrokov, nechces radsej to riesit len kozmetikou s botoxom??
ja som mala take ciste serum botoxove volala sa to Amincer aktivator mladosti
kukni si to na nete