Krčové žily

Jozef25

Na krčove žily je učinna žihlava prhliť si postihnute miesta každy deň cele letoa krčove žily začnu sa pomaly zmenšovať a vo väčšine pripadov uplne zmiznu mám to vyskušane na viacerych pripadoch aj na sebe

Jozef25

Na krčove žily je učinna žihlava prhliť si postihnute miesta každy deň cele letoa krčove žily začnu sa pomaly zmenšovať a vo väčšine pripadov uplne zmiznu mám to vyskušane na viacerych pripadoch aj na sebe

ôôôôô

Stará ľudová múdrosť hovorí, že radšej ležať a bežať ako sedieť a stáť. Kto sa tým riadi, ten vraj predíde kŕčovým žilám.

andywarhol

popri liekom a liečbe je ale dobrý kostihojový zábal lebo kostihoj zmierňuje zápal a určite natierať nohy aj špeciálnym gélom, ja som natierala priessnitzom ten mi najviac vyhovoval, ale sú aj iné dostupné

syndiluca

Na krcove zily je potrebne uzivat latky, ktore posilnuju zilove steny. Volnopredajne ako Mobivenal, Varivenol, Cilkanol, Ascorutin. Vsetko co obsahuje rutin, hesperidin. Lokalne vam to moze maximalne skludnit postihnute miesto, ale urcite nevylieci.

Josef

Krem Vein Stoper je obrovský podvod krem je zcela neúčinný.
S léčbou krčových žíl nemá nič spolocne.
Nekupujte to určite vám to nepomôže!

Kýčera

Ak máš kŕčové žily,žiadne mastičky Ti nepomôžú,sú to zbytočne vyhodené peniaze.Aký máš problém,napíš,možno Ti vieme poradiť.

Erik Ponti

Zkušenosti nemám, ale obchodní podmínky pro tuto mastičku mi připadají krajně podezřelé a připomínají podvodné "produkty", inzerované také jenom přes internet - podrobnosti zde: kupnisila.cz