Komunitný web na zoznámenie

Príspevok v téme: Komunitný web na zoznámenie
Casie

Ahoj,
vopred sa priznám, že vždy som bola zásadne proti zoznamovaniu cez internet a rôzne zoznamky mi pripadajú ako "hromadné továrne na vzťahy", čo je úplne proti môjmu presvedčeniu. Je ale pravda, že ak si chceme nájsť niekoho, s kým si dokážeme možno aj celý život rozumieť, založiť spolu šťastnú rodinu, chápať sa navzájom a podporovať, internet ponúka väčšiu šancu, že takého človeka spoznáme. Predsa len vo svojom okolí sa stretávame s relatívne malým počtom ľudí a už vôbec nie s každým z nich sa zoznámime, dáme do reči. Problém však je, že klasické zoznamky naozaj nie sú nič pre mňa a weby ako je napríklad pokec, kde každý druhý človek začína konverzáciu spôsobom "pokecame??" už vôbec nie. Preto sa chcem spýtať, či náhodou neviete o nejakom komunitnom portály, ktorý je založený skôr pre intelektuálnejšie založených ľudí, kde je napríklad nejaké inteligentné fórum na tematickú diskusiu, možnosť sebaprezentácie (napr. formou písania článkov a podobne), kde sa ľudia môžu spoznať hlavne na základe svojho vystupovania a zájmov (ako napr. literatúra, psy, turistika, veda a umenie, ...). Poznám jeden taký web, ale ten je skôr pre takých úplne mladých a predsa len ja už mám 27. Ak niečo také poznáte, budem rada za akýkoľvek tip :) Ďakujem!

Slobodna

Pozri, je to tvoja téma a môžeš tu rozoberať čo uznáš za vhodné.
Vieš, povahu chlapa zistíš dosť ťažko, muži svoje pocity nevystavujú prvoplánovo. Pre teba si myslím by bola aj tak najlepšia možnosť niekoho spoznať cez rôzne záujmové kluby, možno zo začiatku len kamarátsky - tak sa časom vykryštalizuje aj tá jeho povaha.

anjelik *

De, charizmou by som nazvala tzv. telesný alebo fyzikálny magnetizmus. :o) Pravdu máš v tom, že sa dá samozrejme lepšie a naplno vnímať pri osobnom stretnutí, ale rovnako je možné ho vnímať aj na obrazovke, keď herec spravidla *hrá* podobné postavy. Pokiaľ by v sebe spomínaný magnetizmus nemal, len ťažko by bol obsadzovaný, pretože by divákom nič neponúkal.:o) To sa totiž zahrať nedá, ak v sebe máš prázdno, že si *plný*.

Casie

Slobodna: Možnosti okolo seba vidím a samozrejme nevravím, že ich nechcem využiť. Najlepšie je to, čo život prinesie sám a prirodzene, s tým súhlasím :) Čo sa týka výzoru, na to si vôbec nepotrpím. Už dávno som si všimla, že ma priťahujú len chlapi, ktorí mi sedia povahovo, a to bez ohľadu na výzor. A čo sa týka tej povahy, aby bol milý, nearogantný, nie povrchný. To si myslím nie je tak veľa :) Ak je, tak ako spomínaš, niekde chyba, tak asi v tom, že som skôr introvert. Som priateľská a nemám problém sa s niekym zblížiť, ak má o to viditeľný záujem a naskytne sa príležitosť, ale určite nie som ten typ, že by som sa niekomu začala sama vnucovať, niekoho zvádzala alebo tak. Ale to sme už trocha zašli do inej témy :)

Slobodna

Interakciou medzi mnou a subjektom vzniká určite niečo iné a charizma to nie je :)
charizma je mimoriadna schopnosť pôsobiť na iných ľudí a nemusí ísť len o osobné pôsobenie.

De

"Mňa na ňom aj tak baví charizma"

Hmmm a ty sa s nim aj osobne poznas ?

Lebo ja povazujem charizmu za nieco co vznika interakciou medzi mnou a druhym subjektom, nie je to teda nieco co vidim len na obrazkoch a vo filmoch :D

Slobodna

Ja sa skôr čudujem, že okolo seba nevidíš to more možností. Možno by stačilo sa dobre poobzerať a nebyť možno príliš náročná. Zas chlap nemusí byť Brad Pitt (Aj keď ja radšej Nicolasa Cagea :) ) aby ti s ním bolo fajn a rozumeli ste si. Nechápem, že po jednej mladej babe nejdú chlapi ako po údenom. Niekde musí byť asi chyba.

Casie

Slobodna: To áno, na niektorých odboroch hej, ale tiež nič z toho :D Ako som už písala, silou mocou sa cez net zoznamovať nechcem, možno tomu dať iba takú malinkú šancu, to je všetko :) A ešte raz vďaka!