Platonicka laska

Príspevok v téme: Platonicka laska
kamilka kami

no mam taku situaciu \\\\\\\" som vydata , . dost atraktivna . ale som zvlastny clovek ... na to ako vyzeram .som dost zdrzanliva ,slusna ,konzerva .. uprimna .. mala som za svoj zivot 3 dlhodobe vztahy ktory prvy zacal od 17 .. nikdy som nesla na jednu noc ,nie som zlatokopka ,hnusia sa mi dnesne baby ake maju priority ... pridem si vyhynuty druh ! :) no dva roky som zabuchnuta do mladsieho chalana o 5 rokov ... pritahuje ma strasne zivocisne , boli sem nejaku dobu v kontakte ako kolegovia .. ale nedala som nic znat, on mal frajerku a ja manzela- potom odisiel , je neprecitatelny a to ma aj pritahovalo , je namam rada chlapov co sa tvaria slizunsky .a machruju .a idu hned na vec maju slizke reci a mysla si ze ma dostanu do postele... on sa netvaril ze je zo mna puf .. nikdy som ani nevycitila jeho naklonnost .ked som prinom niekedy stala tak som myslela ze sa vnutri rozletim tak som po nom tuzila .. ale tvarila som sa ze nic :) ... potom odisiel ... ostali sme kamosmi ... na soc.sieti mi sem tam napisal .. teraz uz ani neviem kto komu prvy ...ale nechcela som ho stratit z zohladu ,a ani mu vypisovat kazdy den ,tvarila som sa kamosky .. vsetko som v sebe drzala , a drzim .. potom mi aj sem tam poslal pusinku ,srdiecko ,vyzneva to tak debilne pateticky ,gycovo :D ..ako to pisem .. raz sme sa isli prejst ,uplne kamaratsky ,nic ja muzikant :D --- sem tam napise posle pusu do spravy... ale bud na jeden druheho hrame ze nic ,,alebo neviem ,dnes bol zamnou v praci ,lebo mi to slubil .. dal mi pusu na moje pery ... uplne som z toho cely den vznasam .. ale zasa sme sa bavil ,len o tom ako sa mame ... a proste ,za 7 rokov manzelstva som po nikom tak zivocisne netuzila, manzel ma uz nepritahuje ... ale mame dieta .. tak sa tvarim ze vsetko ok ...... sniva sa mi o nom ... neviem co mam robit ,,, chcela by som mu to povedat ,ale kedysi povedal ze ma rad ked baby dobija ,takze som mu nepovedala nic ... a ani asi ani na to nezoberem odvahu , a tak neviem co mam robit ... dva roky to v sebe dusim ...

pepe542

Vanko dobrý pokus o vtip...vzťahový poradca. Čo chceš liečiť na zakladateľke? Naivitu, nezodpovednosť, nadržanosť alebo nebodaj by to bola zamilovanosť? Alebo malé
poprípade žiadne svedomie? Plytkú osobnosť? Ktorá zodpovedá siedmim rokom? Veď to
sa dá prečítať možno len zo zvedavosti. Atraktívna, zdržanlivá, slušná, úprimná, na to ako
vyzerám...Neskromná samochvála? Kde je vrodená skromnosť? Zamilovaná? Prečo jej ako
poradca nenapíšeš niečo aj o zamilovanosti. O chemickom posunutí mozgu do psychotickej
polohy.
Ale ona sa nechová ani tak. Len ako nadržaná a nezodpovedná zajačica. Ako to tu niektorá
napísala. Keď bude mať tri tituly pred aj za menom, bude pre prírodu len a len samica druhu.
A keď už nemože príroda dvoch jedincov mechanicky natlačiť na seba, tak to robí rafinovane, chemicky. Tomu potom zodpovedá aj chovanie jedinca. Samozrejme podľa osobnosti človeka.
Toto by ale na ňu bolo príliš zložité. Preto by jej to nič nehovorilo. A ovládať svoje pudy? To by
musela mať najprv čím. A musela by niečo vedieť o morálke a o rodine. Tvoj článok vyvoláva
vo mne zmätok. Nepripadá mi ako od človeka zaoberajúceho sa jedenásť rokov vzťahmi. Aj
keď s hodne názormi súhlasím.
Prepáč. A želám Ti aby si sa uživil a zachránil veľa rodín. O klientelu nebude ani v budúcnosti
núdza.

Mitt

Lenže, Vanko pozor. Tvoja manželka nemusí byc výnimka a aj ona možno minimálne poškuľuje tam po dajakom kolegovi...

Vanko

Nuž nedá mi nereagovať,pracujem už 11 rokov ako manželský poradca a vzťahový psychológ a toto je bežný jav. Ženy sa v dnešnej dobe tak strašne chcú rovnať mužom že si ani neuvedomujú že vlastne sa pre nich stáva muž bezcenný . Milá pisatelka,ako tak čítam,tak asi si už v štádiu,kedy potrebuješ lekársku pomoc. Príde ti to fér voči manželovi? Na začiatku vzťahu ste boli dvaja,nebudovali ste to a tu máte výsledok. Ženy sú v tomto príliš hlúpe,skrátka ak niečo majú,chcú to čo nemôžu mať. Ak by tu chlap publikoval totožný text,bol by okamžite zaskatulkovany ! Ženy majú od prírody v genetike zakomponované klamstvo a túžbu niečo skúmať. O mesiac tu budete nariekať tak ako každá druhá žena. Nič v zlom,ale ženy ako ste vy sú na úrovni opice. Prečo? Pretože ja ako človek disponujem jednou vlastnosťou,ktorá má od toho zvieratká delí a to je schopnosť ovládať svoje pudy. Trápite len samu seba,svojho manžela tiež a o dopade na dieťa ani nehovorím . Čo si asi myslíte že sa stane? Vždy hľadáte všetci nejakú dokonalosť,ak ju nemá on,tak ju bude mať tamten,potom príde vytriezvenie a uvedomíte si že sa topite v príde zkrachovanych vzťahov. Nuž,čo ponúkate,to dostanete. Je mi vás ľúto,no potrebujete trpké sklamanie a prajem vám ho,pretože len tak sa možno zamyslite nad skutočnosťou že chýba je vo vás. Vzťah je drina a treba ho budovať po celú dobu,ja mám manželku už roky a milujem ju každým dňom viac a viac,dokazujeme jej to skutkami a nie rečami,vážim si ju že mi navarí,operie,vyžehliť a hlavne že mi je vždy oporou. Milujem ju a starám sa o ňu a motivácia? Niet nad ten pocit,keď viem že jej pomôžem a navarim,upracem,vyvesim prádlo a voľný čas venujem spoločnému výletu alebo len posedenie na lúke pri vínku a jedle,tie jej iskričky v očiach sú zmyslom môjho života a ona mi to už 17 rokov opätuje. Áno máme svoje vrtochy,no keď som si ju bral,bral som si ju s vedomím že ju chcem aj s jej chybamy a milujem na nej aj tie chyby. Skúste si s manželom nájsť k sebe cestu a objavte vášeň,ktorá sa nikdy nestratí,len zapadla prachom pod ťarchou iných myšlienok. V opačnom prípade sa rozvedte a netrápte všetky zúčastnené strany.

pepe542

Vydajte sa za milované osoby, za dva roky máte po probléme. S radosťou sa vrátite k manželovy. A nezaškodí prečitať si príspevok znovu a zamyslieť sa.

Babyone

Citam ze v rovnakej situacii nie som sama... Ja som presne tento pripad platonky. Kolega, mladsi, typ chlapa ze mu je aj zemegula mala, je cudzinec, ale proste ta chemia je neskutocna. Odisiel na rok domov, no teraz je zasa spat. A ja sa idem rozliat ked stoji vedla mna. Trva to uz 3 roky. S manzelom nemam problem vsetko nam funguje. Vo vztahu mam vsetko co ma byt, ano aj nad tym som rozmyslala, ze od dobroty neviem co zo sebou, ale na nic som neprisla. S platonkou, proste by ma mozno z toho vytrhol jeden bozk mozno by to bolo ako facka, ze preber sa a platonka ,bola by fuc. Tiez ma netaha mat s nim sex, no staci dotyk, pohlad a je to orgazmus. Podotykam ze nie som psychicky ani nijako ikan posahana.

muz830721

ahoj kamilka, verim ze platonická láska sa ti dokazala dostat pod kozu tak ze ta to az dostalo do depresií, mozno je to ale len o tom ze si sním nezazilo nic reálne a je viacmenej len v tvojej hlave a snoch, neriešili ste realne životné problémy, nezažila si sním dlhší čas kde by sa ti po určitom čase mohlo niečo nezdať a podobne, depresie poznam zazil som ich aj ked z druhej strany ako ty, ale bolí tam aj moje chyby nielen na druhej strane, a zostat zatrpknutý voči mužovi určite nie je dobré do budúcna, a u teba by som asi nazval tvoje pocity ako virtuálna láska lebo sa mi zdá že ste sa vysnívali cez net vzájomne, a neskôr som videl že píšeš že je preč, možno je aj dobre že si neni sním ked teraz zasa zmizol ako už aj predtým,

doktorexitus

Ak by som to vzal z čista jasne bez ohľadu na to čo písala kamilka tak ludia su tvorstvo zvedavé. A láka nás to čo nemáme a keď to mať nemôžeme tužba je silnejšia o to viac. Tá tužba pominie ked to dostaneme čo chceme, u niekoho je to hned po ranajkách u niekoho za týžne a u niekoho za rok ale vždy to pominie.

Pozornanu

Z toho co o sebe popisala je kamilka kami clovek s dost tazkymi dusevnymi poruchami pozor nanu. Ak sa chce vyhrabat mala by ist k psychiatrovi nie vypisovat po forach