Aky to je stav?

Príspevok v téme: Aky to je stav?
nada5

tento tyzden to zacalo. kazdy den sa citim miestamy ako vo sne. a ked som v praci..len chodim bez duse a obcas sa spamatam ,ze ci som pritomna..ci existujem. nechuti mi jest. pijem iba kavu..vypijem aj 3doobeda ,ale len nesku.hlava ma neskutocne boli a ta nesustredenost..no citim sa debilne. kto mi poradi ,ak pozna ten pocit.co to moze znamenat. psychika alebo nieco ine:/ ale vplyva namna aj ohovaranie ludi v mojom okoli .

nada5

dakujem za radu. u doktora som veru dlho nebola,mozno 3roky.ozaj..a moje myslenie je nulove,zabudam na dolezite veci ..nacase ist sama so sebou..nik mi nepomoze

kamienok 2

psychika ,a aj krcna chrbtica ... mam take podobne stavy ,ktore sa zacali z nicoho nic ... odrazu som sa citila ako keby som zacala sprostiet ... alebo co ,divne stavy v zahlavi .. zavraty .. fakt divne aj dneska mi je tak .. mala by si jest polievky ,slepaciu ,hovadziu aby si mala silu ... nemozes byt hladna . s toho ta velmi boli hlava .. 2 litre vody denne ..a magnezium .. skus to .. a daj si vysetrit chrbticu ,vela takychto problemov je prave od nej ,tam sa zgrupuje vsetka tazoba a stresy ..:)