Daylette antikoncepcia

Príspevok v téme: Daylette antikoncepcia
martinaxy1

Ahojte! Pred pol rokom mi gynekolgicka predpisala na moje nezvladnutelne stavy pred menzes ( napatia prsnikov, uzkost, nervozita, nafukovanie...)antikoncepciu Daylette a musim povedat, ze napriek tomu, ze som nebola nadsena, ze ma chce krmit hormonmi, tak jej musim podakovat. Konecne sa citim ako zena a nie ako besna furia aj pocas mojich dni. Vraj ta schema 24+4, ktora sa lisi od beznej 21 dnovej so 7 dnovou pauzou zabezpecuje to, ze zena ma vyrovnanu hladinu hormonov pocas celeho cyklu a tym padom netrpi vsetkymi tymi symptomami, ktore sa popisuju pri premenstruacnom syndrome. Vsetky zeny, ktore tym trpite, doporucujem, aby ste DAYLETTE vyskusali....

Timus

Ahojte, mám doma 2 cele blistre daylette. Exp. Je do 7/2018. Ja som musela zmenit HAK a neviem co s nimi. Ak by ste niektora chceli tak obidve predam za 15€. Môžem poslať aj foto.

mimi234

Ja užívam DAY už 3 roky. Je špecifická svojím zložením- ma 24 tabl. a 4 placebo. Najprv mi prišlo to užívanie trochu cudne, no zvykla som si na to a už by som nemenila. Tiež som predtým uživala Lunnitu a vkuse som po tej 7 dňovej pauze zabudla začať užívať ďalšiu tabletku. Uplne som si tým rozhádzala cyklus. Takto mam nastavenu poznamku v telefone na každy den a už sa mi to nestava :) Ďalší rozdiel je ten, že ma pri Lunnite bolievala hlava a pri Daylette vôbec. Gynekológ mi povedal, že je to práve vďaka tomu režimu užívania 24+4 ...

medulienka1980

daylette odporúčam aj ja, nižšie dávky hormonov, slabá menštruácia,režim 24+4 mi vyhovuje- nezabudam ako predtým ked som mala týžden prestávku a co je najhlavnejšie bolesti hlavy, predmenštruacný syndrom su preč

Janulka86

Ahojte, s Daylette som velmi spokojna. Daylette beriem uz 2 rok a nemam ziadne problemy. Prave naopak - menzes mam pravidelny, nezabudam zobrat tabletku a vobec nemam zmeny nalad a bolesti hlavy ako predtym ked som Daylette neuzivala. Moj lekar mi povedal, ze je to prave kvoli sposobu uzivania 24+4. Som nadmieru spokojna :)

zirafka222

Ahojte, Daylette užívam už asi 4 rok a som s ňou nadmieru spokojná. Ja som mala vždy obrovské bolesti hlavy, výkyvy nálad, boleti v prsníkoch a podbrušku. Začalo to vždy cca týžden pred ďaľšou menštruáciou. Daylette je nízkodávková bezpečná antikoncepcia, ktorá sa užíva bez prestávky 28 dní. Vďaka domu, že je tam menší výkyv hormónov medzi jednotlivými cyklami, tak už neviem, čo sú to bolesti hlavy a ostatné hore opísané priznaky. Dokonca sa mi pri Daylette podarilo aj 5 kg schudnúť. Predtým som užívala Lunytu aj Dienorete, ale to mi vôbec nepomohlo. Takže ja tuto antikoncepciu môžem len odporúčať

lauraetka

Ahoj, ja sa tiež pripájam k dobrej skúsenosti s Daylettom, mám 34, jedno malé bábo a už konečne pokoj s predmenštruačnými stavmi, pravidelne som bola taká mrzutá, výbušná, menili sa mi chute, veľmi napätá do toho, keď ma chytila bolesť hlavy a ak vtedy začala malá vyžadovať viac pozornosti, chytalo ma zúfalstvo, s menzesom to pekne ustúpilo ale každý mesiac sa to opakovalo, keď som sa doktorke s tým vysťažovala, hneď mi povedala, že by mi nasadila hormonálnu antikoncepciu, že to už nebudem mávať a tak som súhlasila, dala mi užívanie s režimom 24 + 4 , že mne ako mamičke mi to bude vyhovovať, že ich budem brať vkuse .., upozornila ma na to, že možno budem mať slabučkú menštruáciu alebo sa môže stať, že niekedy ju nedostanem ale vraj to je pri týchto tabletkách normálne, DAYLETTE užívam už pomaly rok, tie stavy, ktoré som spomínala už nemávam, menzes mávam veľmi slabučký a krátky, čo mi vyhovuje bo som nikdy nebola zástancom nosenia vložiek a byť tým obmedzovaná, a k tomu Daylette má ešte aj výhodu, že sa z neho nepriberá :) no, čo by som iné mohla chcieť :)

SusaneSjuzi

Ahojte babenky.predám tabletky Daylette celý balík (na 3 mesiace) za 25eur +poštovné... Mne neak nesedia,takže ich musím vysadiť.Exp. je do 06.2016 . Ak má niekto záujem napíste na e-mail : zuzanaotvosova@gmail.com .díky :)

Vivinka123

Ahojte aj ja sa chcem s Vami podeliť o moju skúsenosť s antikoncepciou DAYLETTE:). Pred tým ako som začala užívať antikoncepciu som mala na začiatku menštruácie neskutočné bolesti, kŕče v bruchu a tie nálady...
Moja gynekologička mi najprv predpísala antikoncepciu LUNYTA režim 21tabliet avšak vôbec mi to nepomohlo a neprechádzali ani bolesti.
Doktorka mi preto predpísala antikoncepciu DAYLETTE s režimom 24+4 vraj pri kratšej prestávke by mali ostať hormóny v rovnováhe a mala pravdu DAYLETTE užívam už vyše pol roka a som s ňou nadmieru spokojná, predmenštruačný syndróm úplne zmizol a dokonca sa mi výrazne zlepšil aj sexuálny život, som menej unavená, taká aktívna a myslím že je to aj tou náladou :) Keď antikoncepciu tak jedine DAYLETTE, najmä keď trpíte PMS.