Pravidelne meškajúca menštruácia

Príspevok v téme: Pravidelne meškajúca menštruácia
Romanaa

Peknú nedeľu všetkým. Mám otázočku ohľadom môjho meškajúceho cyklu. Mám 20 rokov a v 16 rokoch som začala brať antikoncepciu lebo som mávala nepravidelný menzes, brala som ich do 18 rokov, potom som sa rozhodla vysadiť ich kvôli môjmu zdraviu a proste som ich nechcela dlhodobo užívať. Teraz mám 20 a menzes zas nikde naposledy som ho mala dostať 13 februára ( minulý mesiac mi taktiež prišiel len vďaka vyvolávačke ), už fakt ako taká trúba chodím k tej doktorke a ona mi furt len radí aby som nasadila opäť lieky a to odmietam predsa tak nebudem fungovať navždy. Až na moje vyžiadanie mi zobrala krv v piatok na vyšetrenie hormónov a u mojej detskej som taktiež bola na odber krvy na štítnu žľazu , zajtra by mali byť výsledky. Konečne sa dostávam k mojej otázke čo teraz? ak my obydva odbery vídu bez problémov ako dalej postupovať, čo dalej žiadať od lekárov aby mi spravili. Teraz riešim aj prestup k inej gynekologičke lebo s touto to už nejde ... Má niekto podobný problém ??

Romana 111

Tiez mam podobny problem, ale hak som nebrala. Doktor ma nechce liecit, vraj sa nemusim trapit s vlozkami. Skusim volnopredajny mastodynon.