Mysel, zmysel, zlo, skazený svet - to ma trápi

Príspevok v téme: Mysel, zmysel, zlo, skazený svet - to ma trápi
pacient123

Nuda je slovo ktoré vystihuje môj život --- už mi je všetko jedno nič ma nebaví ale viem ,že nie som jediný a že to je možno normálne proste život nemá zmysel tak načo ho hladať ,,,,,ale trápi ma len ,že som sám nemám vela kamarátov a kedže mám socialnu fobiu tak nwm osloviť ani babu to ma trápi najviac ---mam 18sť rokov ale dosť často klamem svoju mysel a hovorím si že som štastný niekedy to funguje ale ludia su natolko krutý ,že stačí ísť von a tam padnú tolko uražiek ,že aj to malé štastie sa stratí ......kvoli socialnej fobii som už od 12stych rokov terorizovaný okolím ,,,,,,ako dalej ? každý den je pre mna ničím ,,,svet sa mi zdá ako kolotoč všetko zle sa opakuje každý den ,,,,,,môže biť človek štastný navždy a skoro v kuse ? mne by stačili aspon štastie raz za tyžden alebo za mesiac ale ani to nemám ,,,,,,, je smutné že štastný som bol do svojich 12stych rokov vtedy som bol decko a po dvanastke to šlo dole vodou už 6rokov nedokážem najsť ten šmrnc do života ,,,,,,a strašne ma bolí hlava z toho uvedomenia si že svet je skazený a že čo ak štastný nikdy nebudem ,,,,,,,,,rád by som sa na svet chcel pozerať pozitívne ale fakt žiadne pozitívum pre mna neexistuje svet je len o skaze a nemá ani zmysel ,,,,vela ludí neprejavuje ani vdačnosť za nejakú pomoc ,každý len frajeruje aj za cenu že niekoho strápni,kažý nikomu nič nedopraje radčej by nechal prepadnúť 100 000 € ako by to mal dostať nejaký sused či kamarat alebo brat ----- fakt už neviem ako dalej nech myslím ako chcem nič ma nenapadá čo by ma robilo štastným ,,,,,

NO2

Ja ti napíšem, uzdravím ťa a keď budeš v pohode, tak budeš riešiť biznis.
Kontakt si na seba nechal, ok.
Mne o tvoje prachy neide, nie som ku.va.

pacient123

viem, že najlepšie by bolo sa odstahovať ,,ked to bude možné tak to urobím ,,,,túžim po tom spoznať nových ludí začať odznova z tími novymi ludmi a dúfať že to bude lepšie ....akože som urobil lahky prvý krok k biznisu i ked pravdepodobnosť že to vijde je 1:1000 a vôbec aj keby to vijde tak nwm či s toho budú velá prachov ale tak nechám sa prekvapiť ked to vijde tak možno nastane zmena po ktorej tak túžim ,,každopadne zatial je to nulova pravdepodobnosť .....

pacient123

azael -ked som čítal tvoj problém tak si mi strašne pripomínal mna ....ani ja neviem najsť lásku pre ktorú by som žil ...a mám to asi v sebe pocit že každá baba je ku+++ a namyslena fiflena ,,ked sa najde tá o ktorej soom ssi to nemyslel tak zistím že je ešte horšia ako ostatný ked si ju začnem vímať ,,,,po mne baby ani neletia ,,prečo by aj ? no ale aj tak dôfasm že raz sa to zmení ,,,každopadne vela krat mi pomohla moja viera v boha ,,,on je liekna všetko

pacient123

no2--odpuštanie mám v krvi ,odpusštam dosť ,,,a môj problém je že sa neviem ani nahnevať ,,kolko krát do mna rypali nejaký hlupaci a ja som ich obyšiel a ničil som si tak rešpekt a robil som si tím hambu ,,,mam vieruv boha iba boh ma drží nad vodou ...nwm čím to je že je všetko na prd ...aspon keby sim nemal akné a socialnu fobiu tak by to bolo lepšie

Azzael

Caw, podobny problem aj ked nwm socialnu fobiu nemam, mam 22 rokov a zivot ma uz nebavi, nevidim zmysel, nemam pravych kamaratov ale najviac nemam lasku nemam koho ochranovat pre koho zit, uz dalej nemozem dneska mam zase ultra depku, aj ked sa snazim z toho von nejde to zivot mi preteka medzi prsty a ja nedokazem nic robit, rozmyslam o roznych veciach o tom ze ukoncim svoje trapenie, nikto o tom nevie snazim sa posobit veselo... Preto chodim aj sem casto kde citam ake maju ludia problemy a porovnavam, ja uz iny zmysel nemam, pochybuem ze budem niekedy schopny zit normalny zivot citim sa ako niekto kto na tento svet nepatri...

NO2

Keď nikto nikomu nič nedopraje, nikto nič nemá, nikomu sa nedarí, obchody neidú... Myslenie ľudí sa nezmení, tak je to všetko na prd.
Tí, ktorí na to nemajú, tak frajerujú.
Tvoje šťastie je o tom, že treba mať lakte, sebavedomie na mieste. Nesnažiť sa iným ubližovať. Treba byť dobrý, ale aj asertívny.
Ono aj v realite možno odpúšťať do nekonečna, ale tým časom zničíš všetkých okolo seba, najmä tých, ktorých máš rád.

Razurčite

Ešte niečo ti poradím,kedysi keď som niečo chcel napr.pracovať v nejakej firme ale nemal som takú školu prax atď.neodradilo ma to išiel som tam a na personálnom pracovala mladá pekná kočka tak som sa pekne usmial;)povedal co a jako prijali ma a povedal som dokumenty donesiem.....pracoval som tam rok a nikto nič.Potom som si našiel lepšie miesto a mal som na starosti veľkú stavbu nákupného centra to som mal 25r a vs som nemal.Preto ti vravím nenechaj sa obmedzovať!

Kýčera

Pacient 123-máš tu rady a Ty nič? Odporúčam Ti,aby si si vytlačil tie od TOJEJEDNO a zobral to ako povinné čítanie,čítal nahlas a vtĺkal si to do hlavy,a to najmenej 3X denne,ak máš čas,tak sa tomu venuj aj celý deň. Inak si márnil jeho čas a energiu. Môžeš sa venovať aj inému čítaniu a štúdiu-Silvovej metódy,...Len sa už začni hýbať,ak niečomu nerozumieš,opýtaj sa. Žiješ na dedine a Ty sa nudíš? Svet sa, ako si zbadal, nechce meniť,preto sa musíš ZMENIŤ TY a dokázať to môžeš len TY!