Rada ohladom farbenia vlasov!

Príspevok v téme: Rada ohladom farbenia vlasov!
petruuuska

prosim vas, moja povodna farba je spinavy blond, na to som si potom dala hnedy sampon, nejaku dobu som to tak mala,ale potom som predsa len chcela spat moju povodnu farbu a dala som si odfarbovac-stahovac farby. Pekne mi to hnedu farbu stiahlo-cize vlasy mam svetlejsie ale ostala mi farba ktora je dost do rysava!!! aku farbu resp. sampon by som si mala naniest aby som sa priblizila spinavej blond ? nejake skusenosti prosim??

sewie

ja som tusim skusala kedysi natural and easy-ale nie som si ista...ide o to aku tmavu/svetlu mas tu farbu teraz. ak by bola bleducka stacil by mozno nejaky sampon spinavej blond na 24 umyti, ale ak je to tmavsia rysava tak to ti bleda farba neprekryje. Pozerala som video jednej kadernicky a ta tvrdila ze treba dostat vlasy do tak svetleho odtiena aky chceme a potom "dotonovat" samponom...ja osobne by som teda skusila tu popolavu blond a ak by to bolo moc blondate potom na to nejaky sampon na 24 umyti. ono je dost mozne ze sa zrysavej dostanes najskor na zltu, ale tam ti urcite pomoze potom ten sampon!V tomto pripade plati-radsej svetlejsie ako tmavsie-ztmavit mozes vzdy ale ak ti to vypali na tmavu hnedu-to bude boj!...

petruuuska

sewie dakujem a mas skusenost s konkretnou znackou popolavej blond, chyti to na spinavu blond? nechcem byt ani uplna blond ale ani oranzova, hlavne ta rysava nech ide prec :P

sewie

a este nieco-ak by si si dala zosvetlovac a hned na to farbu -ta farba ti chyti ovela tmavsie!na tvojom mieste by som teda skusila popolavu blond alebo sla ku odbornicke aby si si vlasy zbytocne vysusila a neznicila

petruuuska

:D :D ale neee, ospravedlnujem sa,to len kamoska tu na intraku sa mi do toho montuje, lebo ona mi toto radi, lenze ja sa bojim ze na rysavu mi to nechyti dobre, a budem zlta jak kura alebo oranzova jak mrkva co by som nerada :-/ preto ma zaujima ci s tym ma dakto skusenost osobnu

dorianka

asi dat mozno zosvetlovac o par odtienov a potom na taku blond naniest farbu/sampon najblizsie k tvojmu odtienu...no mohlo by to fungovat