ako no brutaaaaaal

qiu

to misteryako sa dá sex s partnerom predstierať tomu nechápem... no aj ked ti ostali jeho spermie na ohambí je tam isté riziko otehotnenia...

anix

ugo, dajte si radšej predpísať antikoncepciu, je to istejšie a viac si milovanie užijete. Na tomto fóre sú rôzne názory a veľmi veľa ich je skutočne mylných. Ja som už počula aj také, že kočka sa bála fajčiť chalana kvôli tomu, že čo ak bude mať niečo so žalúdkom a náhodou otehotnie :-) Sú tu nikedy fakt bludy.... Ale určite sa milovania nebojte, je to nádherné...

ugo

ok.. nejako som sa toho doftipil,no po precitani tychto stran,ja neviem vazne.mam vzdy strach alebo ze nieco na rukach ostalo aj ked su utrete a suche.Neriesim nic ked sa nahodou semeno dostane na ruky,no vzdy uz teraz mam obavy ci nahodou tam nieco neni a nieje to prijemne,lebo si takto nedokazem moc "uzit" :(

zajik

naozaj to tu niekedy vyzerá tak,že sa dá otehotnieť aj bez sexu alebo aspoň pri orále...ale neboj,v skutočnosti to tak naozaj nie je...ale ak nechcete používať prezervatív,tak určite antikoncepciu...

cica

Nemas sa urcite coho bat=)pokial mas na mysli len peting mozes sa jej v pohode dotykat hocikde=)dolezite je len aby si mal ciste ruky a ziadne spermie na nich(nech sa nedostanu tam kam sa nemaju=)...aj ked taketo otehotnenie bez pohlavneho styku je velmi velmi nepravdepodobne.Neni to niekedy take jednoduche ako si vsetci myslite(aj ked ja som bola opacny pripad)Praskol kondom a ostala som tehotna hned na prvy krat...takze ak niekedy v buducnosti sex radim nech si da predpisat antikoncepciu.