Eurotrip on the Bike 2015

Príspevok v téme: Eurotrip on the Bike 2015
PatresEl

Čaute, volám sa Patrik mám 24 som z B.Bystrice a chcem spraviť Eurotrip na biku po nasledovných mestách európy...
Trasa : (Európa) Česká republika, Nemecko, Holandsko, Belgicko, Francúzsko, Švajčiarsko, Taliansko, Rakúsko, možno Chorvátsko...cca
Jedná sa prevažne o hlavné mestá, Alpy, pobrežné mestá, ale ak by mal niekto iný návrh, zmena trasy je vyhradená...
Ak máš rád bike, cestovanie, dobrodružstvo a spoznávanie nových miest tak nestrácaj čas, leto je len raz za rok :P
Prespávanie typu stan, spacák + couchsurfing ak sa podarí, predpokladaný počet km je cca 6000km.
Vybavenie je bike v slušnom technickom stave a neaké to €urko na pifko :D a samozrejme stravu...
Takže ak ťa to už v robote nebaví alebo máš po škole budem rad ak sa pripojíš .
Predpokladaný odchod je cca v prvej polovici Apríla 2015.
Viac info na lovaspatrik@atlas.sk

0vecka

nj 100 denne neni tak vela.... akurat ked som ja bol n atripe tak dost vela ludi olutovalo ze nesli tak mesiac predtym na nejaky skusobny trip a neinvestovali do sedacky... :)

inak dost dobry napad na leto

PatresEl

ahoj detto :)

denne,tak predpokladam ze prvy tyzden to bude najtazsie, kym si nohy a telo zvykne ale nechcem to silit, nejdem na preteky a uz postupne si na tu zataz zvyknem a denne spravim potom uz aj vic km..a cca 100km za den a postupne aj viac,vsetko zalezi od okolnostiach,terenu,pocasia atd...

detto

Ahoj :-)

Zaujalo ma toto, čo píšeš..
Ale spýtam sa takto, velka chuť a snaha cestovať a šliapať do pedálov mi nechýba...
Avšak na biku som nebola dlhšie.. čiže minuly rok som sa len začala ,,rozbiehať"...

Kolko km predpokladáš, že sa prejde denne??