Panická porucha

Príspevok v téme: Panická porucha
atra

Ahojte, ja som včera po takmer 3 rokoch navštívila psychiatra, lebo už to bolo neúnosné,mávala som zlé stavy, búšenie srdca, vytváranie si katastrofických scenárov, pocity závrate, na vracanie, raz som sa spotila ale končatiny som mala ľadové, triašku v žalúdku, pocity na odpadnutie a niekedy aj bez zjavného dôvodu, len tak "to " na mňa prišlo, strach, že umieram, že mám infarkt a tak. Lekár mi nasadil liečbu paretínom a Helexom, no dnes som si dala prvý krát polovičku Paretínu a vedľajšie účinky sa dostavili a dosť v ťažkej forme a to som v práci a robím a tvárim sa, že som v pohode a stojí ma to veľmi veľa síl a už teraz sa bojím, čo bude zas zajtra, keď si ho dám. Ale stav som mala už taký, že naozaj neúnosný, že som sa rozhodla, že už musím niečo pre seba urobiť. Takže dala som sa do liečby s vierou, že snáď mi to pomôže aj keď vidím, že privykanie si organizmu na takéto lieky je veľmi ťažké. Máte niekto skúsenosti s týmto liekom a jeho vedľajšími účinkami? Do kedy mi bude z neho takto zle?

redka

Neberies antiku alebo si nebrala nedavno? A tie fyzicke puroblemy su ake? Skus napisat, mozno to suvisi s tou psychikou..

atra

Brala som dlhodobo Stilnox na spanie a práve aj to bol dôvod navštíviť lekára, už som na ňom závislá, takže riešime aj tento problém. No a problémy na fyzickej úrovni mám takmer všetky ale po vyšetreniach všade nález nagatývny.Takže je to stále len o tej hlave :(

redka

ine lieky neberies?
okrem psychickych problemov mas aj ine? na fyzickej urovni?
mas stresovu pracu ci osobny zivot?