Skúsenosti s HAK Cilest

pingi

Potrebuje niekto 2 mesacne balenia mercilonu?
Kupila sim si tuto HAK pre tyzdnom a pouzivam prve balenie, ale chcem prejst na inu.
Kto ma zaujem, ozvite sa na email:

hanapingi@gmail.com

Sophie123

dobry den surne potrebujem cilest na 1 mesiac ak ma niekto zvysny ozvite sa mi na sophie.pesova@gmail.com odkupim

Anela01

zatiaľ som užila 1. balenie cilest-u ... predtým som užívala Minervu a rozdiel,ktorý som medzi týmito tabletami zaznamenala bol ten,že pri cileste mi bolo nevoľno ... malátnosť a nechuť do jedla ma sprevádzali 2 dni,ale stratilo sa to a do dnes ako keby nič :-) moj organizmus si už zrejme zvykol na zmenu...pri Minerve som nepociťovala absolútne žiadne ťažkosti...prsia sa mi vtedy zväčšili o 1 číslo za 3 mesiace...teraz,pri cilest-e sa mi za 1 mesiac zväčšili o 1 číslo,a musím sa priznať,že som HAK zháňala aj kvoli zväčšeniu pŕs. Minervu som vysadila z nevyhnutných dôvodov,ale zdrav. problémy sa mi vrátili po pol roku bez užívania akejkoľvek HAK a tak mi môj gynekológ tentokrát predpísal Cilest. Som spokojná,pretože jednak nepociťujem takmer žiadne bolesti oproti tým dávnym donebavolajúcim,a jednak sa mi zväčšili prsia...samozrejme,funguje to individuálne,no som rada,že ten pozitívny účinok sa o5 osvedčil...

aluska1

mirind-h najdes to v pribalovom letaku....ja som to v nom nasla, najdes aj ty...ak letak nemas, tak si ho najdi na stranke nobelplus.sk alebo aj na inych su registre liekov

amys

ahojte, po pecitani tychto prispevkov som rozhodnuta nepokracovat s cilestom, a to som skoro ani nezacala. Zobrala som asi 7 tabletiek, krvacam z toho, zaludok mam cely roztraseny a citim sa divne. Nebudem do seba pchat chemiu a hormony. Uz pred 3 rokmi mi z toho bolo zle a teraz to vidim zas takze uz ziadne pokusy.