Skúsenosti s HAK Cilest

bedna

aj mna by zaujimali pocity,skusenosti z HAK-BELARA.zalozila som novu temu HAK BELARA,tak som zvedava.asi 3 roky som nic nemala,teraz som po operacii cysty pri ktorej mi zobrali vajecnik.predtym som uzivala DIANE a potom MERSILON,no cystu som uz mala predtym.napiste..

itsik

Ahojte.Chcela som sa spytat vas holky co ste mali cisty od HAK ako sa to prejavovalo?Mali ste aj nejake take priznaky ze sa na to da prist aj sama alebo to zisti az doktorka pri vysetreni?Dakujem vam za odpoved.Viete zacala som brat svoju prvu HAH Belaru a pre istotu sa pytam.Este raz dakujem za odpoved a ked ma niekto skusenosti s belarou prosim ozvi sa

luci

Ahoj ja beriem cilest 5.rok a som spokojna.Prsia sa mi trosku zvacsili, nepribrala som a cyklus mam na hodinu presny.

adi

Ahoj Sophia,
ja beriem Cilest uz 10 rokov. Na zaciatku som vyskusala asi 3 druhy, pri ktorych sa mi tvorili cysty na vajecnikoch, preto mi vtedy dala lekarka Cilest. Nebadala som vobec ziadne zmeny, ked som ich zacala brat, to znamena nepribrala som, nezväčšili sa mi brsia, ziadne bolesti hlavy ani nic podobne. Cyklus mam tiez uplne pravidelny, takze ja som s Cilestom velmi spokojna