Piskanie v usiach, bolest hrdla, zimnica

Príspevok v téme: Piskanie v usiach, bolest hrdla, zimnica
smutnedievca

Mam 26r, bola som v sobotu v hlucnom podniku par hodin a od vtedy mi strasne piska v usiach. Ja som do hluku prisla asi po 4 rokoch (viem to, lebo pred 4rokmi som mala tinnitus po koncerte a trval skoro tyzden a zaprisahala som sa ze uz v zivote na konecrt nejdem! Toto bol obycajny podnik kde sa aj neskor tancovalo a neuvedomila som si ako strasne to tam huci :(( ) okrem toho ma od vcera boli hrdlo a mam zimnicu a pocit ze na mna nieco lezie. Zaroven mam pocit ze aj piskanie v usiach je horsie :(( velmi sa bojim ze to nikdy neprejde, je mi do plaču. Dala som si zatial kazdy den magnezium a dnes ginko, no nic, nevien ci nie horsie.... mam ist na pohotovost? Zle zaspavam ako mi husi v usiach a mam uz depresie pomaly....alebo cakat do zajtra.... len sa bojim ze tam u obvodného a orl bude vela ludi alebo sa na rad nedostanem... poradte co mam robit a ci hrdlo suvisi tiez so zhorsenim toho piskania....som na nervy

smutnedievca

skusala som aj vcera teply kupel, potom caj a hned do postele a v noci sa potit, ale stale mi je zle. len zial som musela ist do skoly cez den, takze sa to mozno aj tym zhorsilo....
neviem ale mam skusenosti, ze na pohotovosti su nervozni, pokial clovek neumiera, mam pocit

Deria

Ja neviem ale preco by ta mali vyhadzovat? A potom, co si uz mala take problemy je normalne, ze mas obavy. A neprechladla si, ked ta boli hrdlo a mas zimnicu? Samozrejme, ze bolest hrdla moze suvisiet aj s usami. A neskusala si teplo? Ale riadne, vypotit sa a teply caj.