Ako spoznat rozdiel medzi gayom a metrosexualom?

Príspevok v téme: Ako spoznat rozdiel medzi gayom a metrosexualom?
heterka

Ako zistim ze je muz gay a ako ze je len metrosexual a tzv. narcista. Kedze sa tu rozobera ze aj vela zenacov co ma deti a manzelku su latentni homosexuali tak ako mam vediet podla vzhladu ze je muz len velmi zamerany na svoj vzhlad alebo je to latentny gay ktory sa hraje na heteraka?
V dnesnej dobe su medzi nami muzi ktori sa viac paradia a dbaju o svoj vyzor az prehnane na muza a tak co sa zatym skryva? Ako mam vediet ze ma vyznam bojovat o toho muza alebo je to strateny cas?
Mozte dat aj fotky ze ako priblizne podla vas vyzera gay a ako metrosexual. Nejake tipy z vlastnych skusenosti a tak.
Lebo na mna niektori muzi vazne posobia ako tepli aj ked maju zenu a decka. Doslova aj chodzu maju taku modelkovsku tie nohy pri chodzi kladu ako zeny a hojdaju sa v drieku ako zeny.
Dakujem.

Deria

Podla fotky sa ozaj tazko hada ale ja by som na homo tipovala z tych troch na fotku c.2 :) Zo spravania sa uz da skor vycitit orientacia a u niektorych to je fakt ocividne. Gestikuluju inac, chodzu maju mäksiu a rec tiez. Ale u mnohych to nemas sancu ani zo spravania posudit. Ja poznam viacerych osobne, no keby som ich stretla na ulici ako cudzich, tipovala by som, ze su hetero, az na jedneho.

Slobodna

Hej a my toto :) Potrebuješ napísať prácu alebo článoček a chceš nás k tomu zneužiť?
Ak niektorá dokážete z obrázka alebo vzhľadu muža zistiť či je gay alebo metroš, tak to musíte mať fakt nadprirodzené schopnosti :)

mixta

pozri, je tazke identifikovat presne ktory muz je gay a ktory nie a ktory je bisexual.
mozu vyzerat rozne a mnohi z nich to vedia dobra maskovat svoju skutocnu orientaciu. Neviem, vedela by si sama urcit ktori z tychto muzov podla vzhladu je gay a ktory len metros?
t4.aimg.sk
damskajazda.webnoviny.sk
2.bp.blogspot.com

heterka

Cakala som ze mi tu popisete ako sa taky gay a metrosexual oblieka, ake farby voli, styl a ako sa sprava, ake ma telesne prejavy, neverbalnu komunikaciu a vy toto?

prezyvkaa

Nuz, každý sme nejaki, hlavne sa neodsudzujme navzajom. Niekto je asexualka, ako ja, niekto vegetarián, vegan, bisexuál, vselico možné. Ale ani jedno z toho nás nerobi nejakymi ,,inymi''

kafe

mojej prvej a jedinej lesbičky, ktoru som poznala a netajila to, som sa spýtala či vyzerám ako lesba. Povedala, že tak na 50% :D Cha! Som prišla na dôvod, prečo po mne chlapi nepasú :D :D

Nauč sa byť priama, chceš niečo vedieť, pýtaj sa konkrétneho muža. Ja mám pocit, že vám z tých gayov už trochu hrabe, vidíte ich všade, aj tam kde nie su. Onálepkovať niekoho, len preto že sa tak javí? Zdá niekomu?? Choré. Vieš čo sú to 4% populácie? To znamená že asi každý 4-tý chlap zo 100 je gay. Vážne potrebuješ najprv nejakého krvopotne nájsť a ak ho nenájdeš, vyhrabať nejakého spod zeme, aby si sa mu mohla VYHNÚŤ? Nepríde ti to úplne že hlúpe?
Ako rozoznávaš lesbičku od pipiny?

lienocka2808

Toto by som asi neriesila uplne podla vzhladu, niekedy je to evidentne, ale niekedy su homosexuali chalani, co by som to na nich v zivote nepovedala. Moj byvaly priatel zase vyzeral uplne ako gay aj sa tak spraval, nejak som si pri tom ako som si ho zaskatulkovala neuvedomila, ze ma vlastne bali :). Boli sme spolu 5rokov a vyklul sa z neho kurevnik. takze ja uz neviem vlastne nic :)