Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úraz pod vplyvom alkoholu - poisťovňa

Príspevok v téme: Úraz pod vplyvom alkoholu - poisťovňa
juro1982

mal som uraz hlavy, aj nejake zlomeniny na tvari, padol som zo schodov na tvar, mal som v sebe alkohol...chcem vas poprosit o vase nazory a skusenosti ci mi poistovna posle nejaku mastnu sumu na zaplatenie...myslim za sanitku, 3 dni v nemocnici, nejake CT,RTG a rozne vysetrenia... kvoli tomu ze som bol pod vplyvom...dakujem za kazdy nazor

0vecka

lol ak to nebolo nikde zaprotokolovane a nebola mu zobrana krv tak mozu prd... ako by mu mohli po par tyzdnoch dokazat ze bol nadrbany ako doga?

percento

Ano, posle...a najma Dovera toto robi, necha si zacalovat vsetko. Mozno nie hned, ale raz na teba urcite dojde. Ale viem aj o Vseobecnej,ktora vymahala od rodicov dietata naklady na CT, lebo si sposobilo nehodu vbehnutim pod auto.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.