Som v prechode alebo mám nejakú pliagu?

Príspevok v téme: Som v prechode alebo mám nejakú pliagu?
hviezda01

Po pohlavnom styku som krvácala.Nakolko som mala týždeň pred tým,než som mala dostať menzes,som si myslela,že som ho asi dostala skorej.To mi ale trvalo len ten jeden deň.potom bol týždeň,kedy som mala len také slabučké špinenie.Potom som jeden deň mala také silnejšie krvácanie,čo som si myslela,že už konečne prišiel normálny menzes,ale zase to bolo len jeden deň a nasledovali zase ďalšie dva dni len slabučké špinenie.Tak som si myslela,že asi mám už po menzesy.Dnes ma už ale začalo aj bolieť v podbrušku,ako ma bolieva pri menzesy a začala som zase krvácať.
S cyklom som mala vždy problémy,nakolko som mala hormonálnu nerovnováhu,ale až takto to tuším nebolo nikdy.Začala som premýšlať,či nemožem byť už aj v prechode,alebo mám nejakú potvoru v sebe...Mám 40 rokov
Ďakujem za akýkolvek názor.
P.S.K lekárke sa objednam hneď,ako mi to skonči.

hviezda01

Lienocka-ďakujem,vyskúšam.Mne tak nevadia bolesti v podbrušku,lebo viem,že to prejde,skor ma znervózňuje to krvácanie..ale ďakujem..:-)

[zruseny35]

hviezda 01...skus si variť čaj z rebríčka (treba ho kupiť v bylinkárni,v lekárni som ho ešte nevidela).
Na 1,5 dcl vody, 1-2 polievkove lyžice bylinky, na 1-2 min.Caj ma byt priesvitne žlto-zelený.Nesladený,nalačno a pred spaním.
rebríček -zastaví žene predčasnu menopauzu, dá doporiadku nepravidelný cyklus, lieči "všetko ženske " vovnutri..ak ti nebude lepšie do najbližšej menstruácie,alebo do 3 dnov od bolesti podbruška, nepi ho.
Možeš ho piť aj ked berieš lieky-učinky neoslabuje,s odstupom 2h od liekov.