Ktorého si vybrať?

Príspevok v téme: Ktorého si vybrať?
brainstorm

mám trochu problém.musím sa rozhodnúť...
mám 18 a niečo
dnes som ukončila svoj 1 a pol ročný vzťah so skvelým 20ročnym chalanom, hlavný dôvod je, že je veľmi nezodpovedný a nesamostatný (taký ten podpapučový typ, ktorému musíte všetko povedať aby to urobil a všetko vysvetliť atď atď.)..uvedomila som si, že ja takto nechcem v buducnosti žiť ani mať takúto rodinu...
4 roky dozadu (asi v 15tich) som mala polročný vzťah s chalanom z iného mesta, nevydržalo to hlavne preto, že sa výkonne venoval športu + diaľka, dnes je v ameriku, už 2.rok, počas tých 4 rokov som na neho často myslela, občas sme si napísali, pár krát do roku sme sa stretli, väčšinou na nejakej akcii.. pred pár dňami som mu napísala že k nemu asi stále niečo cítim (vlastne stále po všetky tie roky) a on mi napísal to isté, skypovali sme, hovorili sme spolu..
neviem čo robiť, ktroého by ste si vybrali vy? obaja ma uprimne ľubia, to viem... ku každému citím niečo aj ja.. :(

Razmozno

Ak si píšeš na viacerých nikoch so mnou tak ma nezavadzaj ok.Chceš byt sama ok chces byt so mnou ok ešte niečo komunikator mas nie ja nemám c.

brainstorm.

ták postupne:D
delete: tým "podpapučovým typom" som myslela chalan, ktorému ja všetko musím hovoriť, nie cielene, pretože musím, ale pretože inak by bol ozaj stratený, hovoriť čo kedy a dokonca ako má robiť, čo nemá robiť, prečo to nemá robiť, čo nemá zabudnúť, a blablabla.. to som tým myslela.. viem, že niektoré ženy v takom vzťahu vedia fungovať, ale ja som zistila, že to pre mňa asi nie je "to pravé orechové" :P a s tým zamilovaním... no neviem..je totiž rozdiel milovať a byť len zaľúbený/zamilovaný..podľa mňa sa dá milovať a popri tom sa na chvíľu zaľúbiť.. keď ma nejaký chalan niečím ohúri, ale potom si človek uvedomí veď predsa toho svojho milujem...a neviem či toto nebude môj prípad :P

prezyvka055: nemyslím si, že si ho idealizujem, teda neviem či sa to ešte vobec dá... pretože po niekoľkých rokoch si človek veľa vecí uvedomí a ja si jeho chyby uvedomujem, aj keď je pravda, že keď s ním nie som v neverbálnom kontakte (čiastočne), je to predsa len niečo iné :/ ale možnosť, že nebudem ani s jedným, nevylučujem...xD :P

gufo: nie som ten typ dámy... ;D

Razmozno: nechápem o čo ti ide, ale ok :D keby ma jeden poslal do prdele, tak mi to len uľahčí a bola by som mu vďačná...ale obom som povedala úprimnú a celú pravdu... ja za to možem, že ma obaja ľúbia? a ja tiež k obom niečo cítim, city si nevyberáme...

cuketovýdort

Delete múdry to príspevok si dal dnes time 06:08 ale vedz že mnohé ženy vedia milovať aj dvoch mužov naraz ako aj niektorí muži miluje viacero žien naraz a preto by mnohí ľudia boli radi ak by sa zaviedla polygamia
popri monogamii. Vieš mať dve ženy alebo mať troch mužov naraz v domácnosti ;-D

Prezyvka055

Toho v amerike si tiez len idealizujes :D jednak kvoli frustracii z terajsieho vztahu a za druhe nie si s nim take nemozes spoznavat jeho kazdodenne neduhy. Stavil by som sa ze nakoniec nebudes ani s jednym :D.

Delete

Je to veľmi jednoduché

,,Ak niekoho miluješ a popri tom sa zamiluješ do niekoho iného tak ber toho druhého, pretože ak by si stále milovala toho prvého tak do toho druhého ba si sa nezamilovala.,,

A mám dojem, že ten s ktorým si chodila bol pre teba len akousi náhradou. No ten ako sama tvrdíš ( podpapučový typ)??? Neviem čo si vy ženy myslíte a čo chcete ale ok. Všetko má svoje plus a svoje mínus. Veď sa nechaj prekvapiť :)

brainstorm.

Vyzerá to tak, že to smeruje k tomu prvému bývalému :D :P ale tak uvidim čo ukáže čas - keby to niekoho zaujímalo xD
...ešte niekto nejaký názor? :P

dixit

brainstorm, nemáš za čo :) a to ja veľmi dobre viem, že "nerieš to" sa ľahšie povie, než urobí, veď aj sebe si hovorím, čo všetko nemám riešiť a predsa to stále riešim :D no keby som si to nehovorila, tak by to bolo asi ešte horšie