Umela kytica?

Príspevok v téme: Umela kytica?
vsoku

..ahojte..ani neviem do akej kategorie to mam zaradit...ludkovia ...hlavne zeny..napiste mi svoj nazor..som divna, alebo sa mi zda uplne antiromanticke darovat zene UMELU kyticu? ...ja som jednu taku dostala..na narodeniny....keby aspon bola pekna...ale bola otrasna :(( som z toho sklamana...rozcarovana...neviem ani co si o tom mam mysliet...a bolo to od muza, s ktorym sa spoznavam zatial...

soffa

umelu kyticku,dobre citam?hrozne,strasne..ubohe.ved ked mu bolo luto kupovat rezane kvety,tak ich mal kupit v kvetinaci,zevraj je to tiez neslusne,ale ja take uprednostnujem,lebo vydrzia skoro navzdy.aj vcera som taky kvietok v crepniku dostala;D

ahink

Dixit, to iste v hlave nastvalo aj mna len som nechcela kamoske prilievat vodu do vreteho oleja) skor som ju upokojovala. Ale aj mna by sa to dotklo ze dakej kamaratke zela cez sms k MDZ a na priatelku zabudne? Divne. Mrzelo ma to kvoli nej lebo ju mam rada

dixit

no ahink, som najprv len zbežne prečítala tvoj príspevok a myslela som, že len nepoprial svojej priateľke, hoci ona mu aj pripomínala, že je MDŽ. tak som si hovorila, že no boože, je tam toho, aj tak to je taký sviatok o ničom, ako kvet či len blahoželanie iste poteší, ale inak by som to neriešila... proste zabudol, alebo ten sviatok skrátka nerieši... až potom som si to prečítala poriadne - že nejakej kamarátke želal a priateľke nie - no a to by asi už aj mňa naštvalo :-D a že sa mu potom ospravedlnila, že robila scény, no on teraz "trucuje", to sa mi zdá trošku divné z jeho strany...

ahink

Mozno odveci prispevok lebo tie umele kvety sa tykali tvojich narodenin, ale kedze bolo vcera MDZ..stalo sa mojej kamaratke to, ze na nu jej mily vcera zabudol. A ona by zrejme brala aj tie tvoje umele kvety ako nic)) Byvaju od seba daleko a este mu vopred pripominala aby nezabudol darovat kvet svojim doma (mamke babke sestre) a na tuto moju kamaratku zabudol (su daleko necakala zrovna kvety ale aspon sms k MDZ). Zabudol. Neriesila. Lenze zrazu sa preriekol ze svojej kamoske (ktora po nom ide ale on ju ako zenu priatelku nechce) poprial k MDZ. A toto sa jej uz dotklo a bola nanho nastvana. Ze kamoske poprial cez sms a na nu zabudol))
A teraz sa hnevaju, su urazeni. Povedala som jej nech sa cez to prenesie. Horko tazko ma posluchla. Este sa mu aj ospravedlnila ze ziarlila robila mu sceny, ze nech sa nehneva. A on mlci, zrejme hra teraz urazeneho. Tak ma hned napadlo pri tejto teme v spojitosti s muzmi...ze ci daju nedaju/spomenu si nespomenu..vzdy je aj tak zle))

tasty

umelú kyticu? tiež by som bola rozčarovaná, umelé kvety sa nosia tak akurát na cintorín, aj to iba v najhoršom prípade

anjelik *

Obávam sa, že rezané kvety to už majú tak nejak za sebou, svoj plodný kvetinkový život. :o)))

Tiež som už mala to potešenie, dostať umelé kvety a to dokonca dve kytice v jeden deň. A viac ako otrasné, jedna oooobrovská slnečnica a druhá ladená do modra, zrejme použiteľná aj na pohreb. :o)) Samozrejme, že to dotrepali muži, ktorí sa tak *votreli* na oslavu narodenín. :o)))

Ako ti už písali, zabiť by to bola škoda, lepšie je oceniť pozornosť a najbližšie vysvetliť.:o)

pravavestba

Ja ťa chápem. U nás sa veci spájajú umelé veci skôr s niečim neživím a mŕtvym, preto nejak očakávame, že kvety by mali byť živé. Mám rada pekné a fakt kvalitne spravené umelé kvetiny no nikdy nenahradia ani takú obyčajnú kytičku z poľa ;)

Kýčera

Ľudia, kľud! Všetci máte pravdu, hoci aj ja by som radšej tú brokolicu. Lenže, sú muži, kt. si na rôzne výročia ani len nespomenú a niektoré ženy by sa potešili aj takej kytici. Dôležitá v tomto prípade nie je podľa mňa umelá kytica, ale to, že si spomenul na Tvoje narodeniny. Môžeš mu jemne a diplomaticky medzi 4 očami vysvetliť, že neznášaš umelé kytice, čo od neho čakáš,...,možno si to uvedomí, možno,... a podľa toho sa zariadíš. Chlapi sú totiž z Marsu a my z Venuše.