Umela kytica?

Príspevok v téme: Umela kytica?
vsoku

..ahojte..ani neviem do akej kategorie to mam zaradit...ludkovia ...hlavne zeny..napiste mi svoj nazor..som divna, alebo sa mi zda uplne antiromanticke darovat zene UMELU kyticu? ...ja som jednu taku dostala..na narodeniny....keby aspon bola pekna...ale bola otrasna :(( som z toho sklamana...rozcarovana...neviem ani co si o tom mam mysliet...a bolo to od muza, s ktorym sa spoznavam zatial...

zuzikka

Slobodna . ja si to uplne uvedomujem. Dokonca sa snazim byt empaticka. Ale ludska hlupost ma dokaze tak neskutocne vytacat, ze v okamihu na toto vsetko zabudnem

Slobodna

zuzikka zavist je mrcha vlastnost, toho sa zbav a uvidis, ze budes v zivote ovela stastnejsia. Vies, na tomto svete maju pravo zit vsetci, teda rozni ludia aj taki, ktori sa nam nepacia, su nam proti srsti atd. Existuje na to taky jeden trik a to je ignoracia toho co mi nevyhovuje.

embryo

sice to s romantikou nemalo vela spolocneho, ale mozno je to prakticky clovek...

len mu o rok pred narodeninami nespomen, ze sa ti vypalila ziarovka v kupelni, hrozilo by ti, ze ju dostanes :-)

redka

no.... radsej ziadnu ako taku... to uz by bol lepsie nejaky kvetinacovy kvet :D alebo nejaka brokolica... to by ma potesilo viac ako kvietok :D lebo kvet zvadne vyschne a brokolicka fajna uvarim a ste aj zravicko si posilnim :D :D :D