Zeleno - zlte sople a liecba

Príspevok v téme: Zeleno - zlte sople a liecba
DMS

chcel by som sa spytat ako by sa to dalo liecit
mam take zelen-zlte sople...neni ich velmi vela kedze si davam do nosa septanazal a bioparox...+ vecer inhalujem slanu vodu + vit.C ...citim mierne zlepsenie za 2-3 dni ale chcel by som sa spytat ci neviete nejaky domaci recept alebo nieco co by na to mohlo este zabrat alebo pridat k tomu co mam..inak ak si dam septanazal a bioparox nesmrkam skoro vobec
budem rad za kazdu radu kedze mame aj treningy a potrebujem byt co najskor fit
dakujem

RNG

Koloidna strieborna voda dochadza od 10 do 30 ppm, tj 0d 10 do 30 mf na liter. Podla mna vysoke davky su 4 x 1/4 deci, co za mesiac potlaci helikobaktera. Tj to mas max 3 mg na den po dobu 30 dni
Moj brat si vyliecil,helikobaktera takto za mesiac a pouzival koloidnu stribirnu vodu len pod 10 ppm, tj za cely cas dostal 30 mg striebra na svoju vahu 80 kg.
Takze hovorit o davkach 140 mg na kg za den je tu uplne a radove mimo. Takze to cele bububu proti koloidnemu striebru co robi na Slovensku , aj inde v Eurppe, zdravotnicka kontrola a pisanie na flasky, ze sa koloidne striebro ma pouzvat len na vonkajsie pouzitie je z tejto uvahy samozrejme uplna hlupost.
Ja pouzijem KS v pripade pokazeeho zaludka, co obcas mavam, lebo nemam dost kyselin a ked zabudnem zobrat doplnok kysslin,tak mi jedlo v zaludku kvasi a hnije. Jeden glg striebornej vody to za par minut zastavi Inac by som nemohol ani spat a na druhy den, ked sa to pokazene jedlo dostane do criev by som mal poriadne hnacky. Takto tomu predidem, najma ked nezavsham a glgnem si koloidnej striebrnej vody pri prvom naznaku zaludocnej nevolnosti.

lombardo1981

Napríklad štúdia, ktorú som čítala, tak uvádza, že už pri suplementácia vitamínom E a selénom sa hranica, kedy telo dokáže ešte striebro tolerovať je 140 mg/kg/d. Inak je táto hranica podstatne nižšia.
Inak je dôležitá absorpcia, ktorá sa pri dodávaní vitamínu E a selénu znižuje na spomínaných 10%.
A pre tvoje info, spomenula som to práve kvôli tomu vitamínu E a selénu. Pretože sa snažím poskytnú všetky dostupné informácie. Nie len v nich selektívne vyberať čo sa mi hodí.

RNG

Koloidne striebro obsahuje obvykle len miligramy na liter a pre to hovorit o argirii pri tak malych mnozstvach na na smiech. Na to, aby sa ti nahromadilo v tele tolko striebra, ze ti to zafarbi vlasy a plet na sedivo/striebristo treba vela gramov striebra.
V minulosti ,ked sa pouzivali koncentrovane strieborne soli ako napr chlorid strieborny to bolo mozne, ale dnes pri obcasnych davkach koloidnej striebornej vody je to vylucene.
Striebro nie je neurotoxicke, takze tvrdit, ze je nebezpecne ako ine tazke kovy je zavadzanie.

knaja

Kamarát si vždy lieči nádchu tak, že si do nosovej dierky jemne vloží kúsok cibule a dýcha nosom cca. 20 minút a vytiahne. Jemu to vždy pomôže. Len treba najprv vymastiť maslom či masťou nosové dierky a ak si dáš cesnak, tak ten jemne obaliť gázou. Švagrinú to zachránilo pred operáciou (mali jej vysekávať prípečky v nose). Ak je tam ale zelené, tak to je baktéria a na to sú najlepšie antibiotiká ako ten Bioparox alebo je super Pamycon. Ja teraz mám niečo podobné, ale beriem atb a zaberajú. Na mikroflóru je výborný aj med, regeneruje organizmus.

lombardo1981

Len prosím vás, s koloidným striebrom to nepreháňajte. Argýria sa síce považuje iba estetický problém, ale striebro dokáže preniknúť i cez membránové štruktúry v mozgu a akumulovať sa aj v neurónoch. Prakticky sa dokáže ukladať v každom orgáne a tak ho poškodzovať (najviac v koži, pečeni, slezine, nadobličkách a mozgu). Síce neurologické problémy (napríklad záchvaty), zlyhanie obličiek a pečene sú ojedinelé, ale možné. Stirieborné soli dokážu korodovať žalúdočnú sliznicu, čo môže spôsobiť hemoragickú gastritídu.
Napríklad znižuje využitie ATB (tetracyklínové), chemoterapeutík ako je Ciphin, lieky na štítnu žľazu ako je napríklad Euphyrox a liekov s obsahom penicilamín, ktoré sa používajú na liečbu reumatoidnej artritídy.
Napríklad sa zistilo, že deficit vitamínu E a selénu napomáha k rozvoju systémovej toxicite striebra. Preto sa počas podávania koloidného striebra odporúča užívať aj tieto dva doplnky. Zabraňujú absorpcii striebra. No aj tak sa predpokladá, že približne 10% strieborných solí sa absorbuje. Absorpcia sa tiež zvyšuje pri popáleninách a narušenej sliznici.

painttttt

s takymi farebnymi soplami mozes aj malovat obrazy. take veldielo cele namalovane soplami by si mozno vydrazil na nejakej aukcii s excentrickym abstraktnym umenim za miliony

redka

mozno NAC alebo teda ACCLong na odhlienenie.... naparovat sa... este je tu aj moznost kvapkat si rozriedeny citricidal alebo koloidne striebro... len nezacni cvicit, kym nebudes uplne fit, lebo sa ti to bude stale vracat...