Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlhodobá bolesť hlavy

Príspevok v téme: Dlhodobá bolesť hlavy
cookie1151

Už asi mesiac ma trápi bolesť hlavy. Začalo to ako silnejšie prechladnutie, potom asi týždeň som bola ok, až na tú bolesť hlavy, myslela som že to je ešte z prechladnutia, začalo sa to trochu zhoršovať, aj teplotu som mala, išla som k doktorovi, bol z toho zápal prínosových dutín, brala som antibiotiká. Teraz už nemám žiadne príznaky choroby, ani teplotu, len bolesť hlavy. Tá bolesť je dosť zvláštna - niekedy ju cítim nad obočím len na jednej strane, niekedy na oboch, niekedy aj na spánkoch alebo vzadu na krku, niekedy mám aj pocit akoby mi trochu tŕpli sánky a niekedy cítim len tlak v hlave. Môj doktor je momentálne preč a doktorka ktorá ho zastupuje je mrcha, k nej nechcem ísť, tak by som bola vďačná za Vaše rady, čím to môže byť spôsobené a čo by mohlo pomôcť :)

vlado69

+samozrejme navštív lekára hneď ako sa bude dať. Nič nenahradí vyšetrenia, ktoré môže urobiť iba lekár.
Všetky ostatné srandičky sú len doplnok liečby lekára.
Samozrejme, je ťažké nájsť kvalitného lekára(nie je dôvod, aby bol na Slovensku). Treba aj sám zvážiť, čo lekár predpisuje a jeho úroveň a potom sa rozhodnúť

vlado69

aký je tvoj pitný režim?

po ATB nasadiť probiotiká-v tvojom prípade by malo stačiť na 1 mesiac.

Odporúčam Manuka med UMF faktor 15+, 3 lyžičky denne. Nezapíjať,nejesť,nepiť 30min pred a po!

Kýčera

Ja skôr podozrievam Tvoj pohybový aparát. Skús si opatrne zacvičiť hlavou, zistí, kt. pohyb Ti spôsobuje ťažkosti. Tvoja bolesť je migrujúca, spomínaš aj tŕpnutie, preto sa domnievam, že sa bude jednať o posunutie platničky, pricviknutý nerv, cievu krčnej chrbtice. Ak Ti pomôže suché teplo na krk, je to chrbtica, ak nie, môže byť za tým migréna. Hoci nevylučujem aj tú možnosť, čo uviedla Mascha alebo ich kombináciu. Choď k lekárovi, ten by Ti mal pomôcť.

mascha

podľa mňa ak si prekonala chrípku,mohol sa patogén presťahovať do hlavy,neviem síce aký,ale jabl.ocot,nemajú rady niektoré škodlivé mikroorganizmy,môžeš ho gurglovať,aj piť,čím sa zároveň čistí telo, a síce 3xdenne pohár vody,s lČL ocotu, a 1ČL medu..
ak nedôjde k výraznému zlepšeniu,resp.problémy sa vrátia,bude treba nasadiť "ťažšie zbrane" tak daj vedieť..
veľa zdaru!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.