Stmavnutie vlasov a chlpkov v priebehu 2 týždňov, skúsenosti s odfarbenim?

Príspevok v téme: Stmavnutie vlasov a chlpkov v priebehu 2 týždňov, skúsenosti s odfarbenim?
lasy3

Neviete mi poradiť čo robiť ked mi zrazu stmavli vlasy a chlpky? Cca za 2 týždne, žiadny extra stress, ani zmena stravy(možno len som začala do jedla pridávať viac olivoveho oleja)... Najhoršie je, že doteraz som mala celkom v pohode tvár, také jemne chlpky ( ako broskyna? :D ), všetko ok no zrazu sa mi robia fuziky tak rozmýšlam nad odfarbenim, kým nezistím pričinu tohto stavu. Máte niekto skúsenosti s odfarbovanim? Či isť radšej ku kozmetičke? Mimochodom ak je to z hormonov, tak ked sa vrátia zase do normálu mala by sa vratiť do normálu aj farba nie?

redka

inac myslim zi ze bylinne vytazky ti na rozdiel od antiky neublizia vobec... jedinze, ze by si mala alergiu na nejaku zlozku...

redka

osobne nie, lebo to nepotrebujem... akurat popijam obcas ajurvedsku kavu so shatavari... ale ten yam by som mohla skusit, lebo pomaha aj na pms... skus si pohladat na nete o tom skusenosti ludi... skus pozriet napr na iherb a tam si najdi yam a citaj recenzie ludi co to uzivali... teda ak zvladas anglinu...

este sa na znizenie muzskych hormonov u zien pouziva DIM

pre presnejsie info napis do temy otazky na RNG

lasy3

Ved to že ja som úplne proti antike takže by som to chcela riešiť nejako inak. Máš skusenosti s branim tých doplnkov? Lebo predsa len aj niečo také može uškodiť

redka

nie... antikoncepcia nie je zdaleka jedina moznost... hormony sa daju dat dokopy aj prirodnou cestou.... napriklad za pomoci wild yam, maca, niekomu pomoze aj kotvicnik zemny... len hladaj aj ine moznosti ako sa napchavat chemiou.... mozno to bude trvat dlhsie s tymito alternativami, ale zato to bude menej skodlive ako HAK....

lasy3

Hmm ale ak to bdue tým testosteronom, tak jediná možnosť bude brať antikoncepciu?:( To u mna velmi neprichádza do uvahy :/