Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Patalie s bradavicami

Príspevok v téme: Patalie s bradavicami
peto12

Ahojte,
mam na palci na nohe a na pate druhej bradavice. Predtym boli uz dost velke, boleli pri chodzi, 5 mesiacov som chodil na terapiu dusikom(raz za 2 tyzdne, posledny mesiac raz do tyzdna), pocas ktorej sa zjavili aj 2 dalsie na dlani a na prste, no tie zmizli. Povodne 2 sa dost zmensili (na hlbku), ale aj ked mi sestricka "vypalila" kozu uplne do hlbky - do cervenej jemnej koze, vzdy sa znova objavili. Obaja sme to zhodnotili, ze treba inu metodu, no nevedela mi odporucit co je lepsie/ucinnejsie.

Mam doporucenie na chirurgiu, ale mozem ist aj na laser. Ma niekto skusenosti a vie poradit, co vyriesi tento problem na trvalo? Po doporuceni koznej, ze je to imunitou, som bral imunoglukan, zinkorot (ten este stale beriem uz cca 3-4 mesiace) ale nezda sa mi ze by to malo nejaky efekt. Popri tom sa zdravo stravujem, sportujem, nebyvam chory. Len sa ich uz naozaj chcem zbavit.

Dakujem

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.