Alventa 150 mg - skusenosti

ja som

Poznam to, beriem to, priberam, trasu sa mi ruky. Ale inak je mi lepsie. Som taky kludnejsi, akoby zmiereny s osudom ...

natalya

ja o nej rozmýšľam teraz lebo mám zas depky a najhoršie je že sa to stupňuje a tu kde som je len velaxin 150mg 28 tabletiek a ja som brala alventu 150mg ale myslím že vraj je to to isté ... je mi jedno už s tou alventou som aspoň tak neriešila tú emocionálnu stránku teda aj s neurolom teraz sa bojím že mi prepne už a stále častejšie revem a cítim sa hrozne nešťastne i napriek tomu že by mi teoreticky nemalo nič chýbať ....cítim sa prázdná

PF2014

Ja som ju bral skoro asi 2 roky a zo začiatku sa mi zdá, že dosť pomohla, chodil som medzi ľudí viac von a tak, a nemal som žiadne evidentné veľké vedľajšie účinky, lenže potom som ju vysadil a ako som ju potom znova musel začať brať,ako by už tak nezaúčinkovala,tak teraz sa mi po dlhom čase vymenil liek za iný.

nastya

Ahoj , tak ti to napíšem otvorene brala som ju pol roka .... nespavosť , nejedenie, pulzovanie v hlave , trhanie svalov , alebo záchvevy neviem ako to nazvať ... potom som ich vysadila so záchvatmi a odpadávaním .... takže fuj fuj