tvde paty a zlte spodky noh

Príspevok v téme: tvde paty a zlte spodky noh
tinusska

vedeli by ste mi poradit, co mam robit s tvrdymi patami? skusam rozne kremy na zmakcenie, ale to vobec nepomaha. pouzivam aj pamzu, ale to by som musela ako diva drhnut kazdy den. a este ma trapia zlte spodky noh, vraj je to od potu, ale tak ako mam zlte nohy, tak to by mi ten pot musel doslova stekat... mate nejake skusenosti? dakujem

fraisee

ja nepochybujem o jeho kvalitach i ked neviem o koho ide. len sa mi to zdalo trosku drahe. ale budis, pokial to pomoze.

RNG

Dakujem za uznanie. Tuto som ale nepovedal nic zasluzne. Tvrda koza piat sa odjakziva kremovala, myslim , ze prirodzeny olej ako napr olivovy a kokosovy su lepsie a lacnejsie, nez synteticke kozmetiky.
Aby to clovek hned neutrel do koberca a dal moznost sa vsiaknut do viacerych vrstiev koze, navliect si na nohy plastikove vrecka na hodinu, ani to nie je ziadna novost. Ten oreganovy olej a citricidal som vyskusal v synovych smradlavych topankach(neprezuva sa a potia sa mu nohy, nuz a pomohlo. Dokonca mu zjemnela koza na podosvach. Tak som prestal kupovat drahe antifugalne pudre, a od vtedy mame vsetci pokoj z patami. Pemzu a smirgle na paty sme poslali do vysluzby.

arni

Jednoznacne najprv navstiv pedikuru,daju Ti nohy absolutne do poriadku a potom pravidelne navstevy.Spoliehat sa len na pemzu a starostlivost doma je malo.To rozhodne nestaci,aj ked sa musis starat aj tak.A ide leto slapky sa vytahuju ,tak si to daj co najskor do poriadku.

RNG

Olivovy olej je obycajny olej na varenie. Oreganovy olej dostat v kapsuliach ,je vyborny na tazky kasel a cistenie pluc. Divoke oregano je silne antimikrobialne. Na pridavok proti plesniam staci par kvapiek, tj 1-2 selatinove tobolky

RNG

este raz , pemza rozoderie kozu a umozni plesniam hlbsi prienik. To vyvola dalsi narast koze.
Lepsie je dobre natriet nohy kokosovym olejom alebo olivovym s antifungalnym pridavkom oreganoveho oleja alebo aj citricidalu/GSE. Dat na nohy plastikove vrecusko, a nechet prenikat 1 hodinu.
Spory v topankach sa daju vynicit tiez oreganovym olejom v alkohole(2-5 %), par kvapiek do kazdych topanok

agina

Pre Boha a ako si mohla dospiet az do takehoto stadia??? Na pedikure si bola??? Tam ti urcite najlepsie a najkvalifikovanejsie poradia.