Padanie vlasov

erik54

vyskusaj amitamin® Hair Plus,mne padali vlasy, vyskusal som viac a po tomto som videl aj vysledok vlasy mi prestali padat

lastovickari

Normalne jedz vela vitaminov, pozri si potraviny, hodnotné. Na vlasy su dobre orechy, kokos, semena, ovocie zelenina. ˇ6ihlava aj na oplachovanie. Nefarbit, to niči vlasy a rednú.
Ak už tak radsej prirodna Henna.
Podstrihni si ich alebo ostrihaj na kratko,aby ti tie čo padli, narastli rovnako s tymi čo tam maš. Na jesen a jar padaju viac vymienaju sa to je normalne..Pokial si mlada este ti možu aj zhustnuť.

ANGEL-DEMON

genetiku neobabreš... zamysli sa nad stravou, či neberieš "niečo", napr. lieky z ktorych by mohli padať vlasy, potom ako vyzera tvoj otec, stary otec, aky vlasy maju... a ked mas vyssiu hladinu testosteronu taky chlapi su plešatí.. a poznam takych 23rocny, 30r, 40r a pristane im to a s vlasmi si ich neviem predstaviť.... ak by "zázraky" existovali tak Bruce Willis by to tiež používal a mal tiež vlasy... :-D a iní...

Kýčera

Nie je dôležité čo máš na hlave, ale v hlave. Aj holohlaví sú sexy. Príčin môže byť viac: neurologická, nedostatok vitamínov a minerálov, ochor. štítnej žľazy, infekcia v tele,... Ak chceš zistiť príčinu, musíš ísť za kožnou, tá Ťa pošle na rôzne vyšetrenia.

adgam

alebo skús zmenu účesu, môže to byť aj tým že ich stále nosíš v cope alebo proste jedným štýlom a korienky sú tak už oslabené

adgam

neviem aké dlhé ich máš...ale kaderníčka mi odporučila, že keď veľmi padajú treba ich podstrihnúť. Vlasy sa tak odľahčia, nie sú ťažké a nevypadávajú.