Ako začať odznova?

Príspevok v téme: Ako začať odznova?
pupavazlta88

Som smutná, vyhorená a zúfalá...Tak ako polovica ľudí, čo zablúdi na tomto fóre.
Hľadala som tu odpovede na svoje otázky, ale rozhodla som sa podeliť sa o svoj smútok, možno sa mi uľaví....

V skratke:
Začalo sa to zhruba pred 6 rokmi...všetko bolo super, usmievá, vždy mi všetko šlo, šikovné mladé dievča. Stretla som chlapa o ktorom som vedela, že bude muž môjho života. Začali sme spolu chodiť...rozišli sme sa. A takto so šlo asi 7x...Rozchody, návraty, rozchody, návraty....
teraz sme sa mali brať, no namiesto svadobnej oslavy sa konal rozchod...klasicky ...

Okrem toho čím som staršia, tým viac mám pocit, že ma nič nebaví...V ničom nenachádzam potešenie, všetci mi idú na nervy...Nemám žiadne kamarátky, lebo tie moje už majú svoje rodiny a nemajú toľko času...
Neverím si...:( Neviem ako získať späť svoje sebavedomie, svoj úsmev a radosť žiť...Pred časom sme sa vrátili, zo zahraničia a ja sa tu akosi neviem adaptovať...Neviem si nájsť prácu, ktorá by ma bavila za 2 mesiace som vystriedala 2 práce....
Nechcem takto žiť, len neviem ako ďalej...kde nájsť silu, sebavedomie a energiu ísť ďalej a opäť sa začať tešiť ....

jajaa

ahoj. ak smiem vedieť, koľko máš rokov? ja 27, pred rokom som sa rozišla s dlhoročným priateľom a pocity mám podobné ako ty, nič ma už nebaví a nevie dosť potešiť, neviem ako ďalej.