Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?

Príspevok v téme: Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?
Laura()

Ahojte
No ako začať....Nedávno sme kúpili starý dom.V tom dome sa už dlho nebývalo /postavený bol niekedy na začiatku 20.storočia na základoch starého domu ktorý zničil požiar /prerábali sme ho niekoľko mesiacov a pred pár dňami sme sa nasťahovali a vtedy sa to začalo.

Stále sa mi zdá ako keby niekto chodil okolo mňa.Keď som bola vonku na záhrade počula som ako niečo v dome buchlo.Išla som do domu ale nič sa tam nestalo.Inokedy zas počujem také zvuky ako keď puká drevená skriňa alebo podlaha ale postupne sa tie zvuky sa ku mne približujú a potom zostane ticho..Večer keď som sa sprchovala som kútikom oka zahliadla asi nejakú postavu pri umývadle ale nemohol sa tam nikto dostať lebo dvere som mala zamknuté.Dosť ma to vystrašilo a povedala som to priateľovi a ten na mňa pozeral že či mi preskočilo.Potom sme spolu pozerali televízor a ja som počula také zvuky ako keď niekto rozbije pohár hneď pri vás ale priateľ to vôbec nepočul a hneď na to sa zobudil syn a plakal a vôbec sme ho nevedeli ukľudnit..Je možné že ja a syn počujeme a vidíme nejakých duchov??Prečo len my priateľ nič nepočuje?Ja som nikdy na duchov neverila vždy som hľadala logické vysvetlenie.A teraz v priebehu pár dní mám toľko paranormálnych zážitkov...Pripadám si ako blázon :/ Môžme tých duchov nejako 'vyhnať' ?Ďakujem každému kto tento mega dlhý príspevok prečítal až do konca.

Simply_Aura

Duchovia sú strašný. Aj ja mám s nimi skúsenosti. Videla som ich veľa krát, napr. keď som bola v lese alebo keď mi zomrela babka, jej duch ma navštívil...Takisto som mala aj jedného ducha v dome. Bol tam pekne dlho. Pozerala som telku a zrazu začali cinkať riady... Nakoniec mi pomohlo to, že som na neho nakričala vypadni z tohto domu(to mi poradila kamarátka). Odišiel a už sa nikdy nevrátil. Našťastie, mala som ho plné zuby.

JohnnyBandurka

Čím viac sa budeš báť, tak tým viac budú aktívni, lebo sa budú vyžívať vo vašom strachu, čiže neukázať strach, ale to sa vám asi nepodarí. Ja na nich hovorím tak, že: heš, heš, heš, ideš preč kurka, choď už konečne domov, keď ich chcem vyhnať a keď ich chcem privolať, tak na nich volám: ná pipi, ná, ná, pipi, ná. Keď v nich vyvoláš smiech, tak utečú s revom, lebo oni nemajú radi humor. A keď ani to nepomôže, tak im povedz, že keď s tými zábavkami neprestanú, tak sa im zaraz zjavím a vystraším ich na smrť ja a to si isto radšej rozmyslia.

teo

Ti co nezaziju neuveria. Ma to radsej tmavsie, chladnejsie miesta, preto mas v lete pokoj. Tie zvuky sa ti podarilo nahrat? Skus mobilom. Aspon by ti uverili ze si nevymyslas.

Irlancik

Zdravím vospolok, dlhšie som sa neozval,lebo celé leto som mal pokoj...ale jak prišli mrazí prišli aj neželaný hosť alebo hostia,nevidím ich ale počujem ako nás vyrušujú po nociach,trieskaju mi znova skrinky,dvere min.noc bubnovals vareškou po hrnci...keby sa to tak dalo chytiť do rúk,naj1ebal by som mu koľko by mu do kotrby vošlo,ale nedá si to vysvetliť ani po dobrom ani pozlom ,že k nám nepatrí...kňazov som tu mal asi 4*,pomohli ale po čase sa to vždy vráti...kúpil som si kameru s nocnym videním a aktivaciu na pohyb takže konečne dúfam že budem mať aj dokazi.

pmxjsiaus

Doga 6675 :

A aké konkretne paranormálne aktivity sa ti v dome dejú ?

Vykašli sa na tie bobkové listy, to sú všetko neoverené a neucinne "rady". Z Biblii však máme jasné inštrukcie, spoľahlivé a zaručene rady ako sa týchto zlých duchov ktorí to spôsobujú zbaviť a to modlitbou Ježiša Krista.

Doga 6675

Ahoj ja mam tiež podobný pocit bývame v byte.. Nečítala. Som. Ďalej rady od ostatných ani nič.. Len.. Mne pred rokom umrel dedo.. Zle som. To znášala dosť často som. V noci v nie najlepšom stave chodila na cintorín zapáliť sviečky na hrob.. A to je práve to ze človek si môže doniesť z toho cintorína domov.. Mne babky radili aby som v každej izbe zapálila bobkový list a potom popol z neho aj, s nádobou vyhodila.. Mimo domu hoc aj do kontajnera...ako pár krát som. To spravila mala. Som lepší pocit lenže tie moje časté návštevy cintorína tomu nepomáhali.. Človek keď je v rozpoložení alebo mas slabšiu povahu ono sa na teba "prisaje" niečo.. Duchovia sa živia strachom aspoň niektorí a čím viac sa desis tým viac budeš pre nich lakavejsia.. Ja momentálne bojujem s dosť šialeným vecami.. Chlap sa mi tiež smeje že mi šibe a on rad pozerá ghost hunters kde to strašne prežívajú tak s ami, smeje že som ako oni ze "prehrávam" :) ale fakt není to sranda...

Sonie

Prečo by malo strašiť len v starých domoch? Veď bytové sídliská sú staré najmenej 50 rokov, aj v nich zomierali a zomierajú ľudia.

vestica lubomira

Ahoj. V starých domoch sú duchovia dosť častý. Sú to najčastejšie duše niekoho kto tam žil pred tým. Deti ich vnímajú a niekedy sa s nimi aj bavia, alebo hrajú . Duše treba dať hore. Volá sa to rituál vyslobodenia duše . Ochrany nepomáhajú, práve naopak to len zhoršia, lebo tým ich hore nedáte len ich na chvíľu odoženiete. No časom sa aj tak vrátia a potom upozorňujú na seba ešte viac. Tu je moja stránka : vesticalubomira.wixsite.com

Omen

Irlancik,
že si muž na pravom mieste, si už dokázal. Postavil si dom, zasadil strom, spravil syna. Tým ale tvoja pozemská púť nekončí.

Čaká ťa ešte veľa práce, v inej oblasti. Duchovnej. Nebude to také ľahké, toho sa nezbavíš. Chceš, nechceš, musíš. : )
Neostáva ti nič iné ako túto "danosť" prijať, zmieriť sa s ňou a ďalej pomáhať.
Možno máš tých "daností" v sebe ukrytých viac, možno...
Možno by si sa časom dopracoval k tomu, žeby si ich dokázal aj vidieť, komunikovať s nimi, odovzdávať odkazy a odprevádzať ich do Svetla aj inak ako rituálmi. A hlavne naučiť sa, ako sa máš chrániť.
A možno je to úplne inak a ty tých "danosti" nemáš viac.

Lenže to, čo zažívaš ty a tvoja rodina, je vyčerpávajúce. Fyzicky, psychicky, narúša to vaše vzťahy... Treba sa pohnúť ďalej a urobiť rázne opatrenia, aby si vedel na čom si a či je za tým aj niektorá mnou popísaná možnosť. Podľa toho sa potom môžeš zariadiť.
A tak ti navrhujem vyčistiť ten priestor inou osobou:

"Ni ka
16.01.2018 01:05:18
Irlancik ak chcete kontakt na cloveka,ktory naozaj pomoze viem vam dat.Tak ako nam v dome pomohol aj inym.Skutocne vie co robi."

Nájdi si jej príspevok, má tam obáločku, klikni na ňu a ak je mail ešte aktívny, môžeš to s ňou prebrať.

Ak si chceš o tom súkromne popísať, nechaj na seba mail. Prajem pokojný predvianočný čas.