Páčia sa mi staršie ženy (psychológ)

Príspevok v téme: Páčia sa mi staršie ženy (psychológ)
Rost

Zdravím,
Hľadám niekoho kto by ma pochopil a poradil mi ako ďalej postupovať.

Mám 24 a môj problem spočíva v tom, že sa mi páčia staršie ženy.Navštevujem jednu psychologićku, je to pani v stednom veku (asi okolo 50), neviem prečo ale z nejakého dôvodu sa mi fyzicky dosť páči.Po odbornej stránke som s ňou veľmi spokojný, výborne mi radí.
Niekoľko krát sa mi už ale stalo behom stretnutia, že som dostal erekciu ktorá nechcela prejsť, bol som nervózny, nemohol som sa sústrediť, snažil som sa to zakryť a hambil som sa.Obyčajne ak sa mi niečo takéto stane tak iba u rovesníčok.Dosť mi to vadí pretože potom zo stretnutí nemám to čo by som chcel.Skúšal som pred tým masturbovať ale skoro vôbec to nepomohlo.A už som masturboval aj nad jej fotkami.

Hambím sa za to a nedari sa mi to prekonať.

Mal by som jej to skúsiť nejako povedať ? Alebo skôr ukončit stretnutia a nájsť prípadne niekoho druhého, možna muźa psychológa ?

Ďakujem za rady

zuzi74

Rost, zbavis sa toho asi az vtedy, ked stretnes nejaku inu peknu zenu, ktora ta bude rovnako pritahovat.
Tu si myslim ze nepomoze ani sport, ani rozne ine zaujmy ako niekto pisal, v hlave ju budes mat tak ci tak.

ktejtoteme

Aha, tak si to potom nejak presne neobjasnil, pretože si písal že chodíš k psychologičke, potom si spomínal nejakého terapeuta, potom si napísal, že psychológa nezmeníš... Tak som to asi zle pochopila..

ktejtoteme

Tak sa budes stale tocit v tom istom... Ale je to tvoja vec, ako chces..Len naco si potom pytas rady a vychodiska z tvojej situacie, ked sam nechces

ktejtoteme

Ako to rychlo prislo, tak aj odide.. Nesmies stale nad tym rozmyslat lebo sa deptas... zamestnaj sa niecim uzitocnym, napriklad sportuj, chod sa kludne aj opit ak sport nepomoze..uvidis ze ta to uz vobec nebude trapit ani si nespomenies...a v prvom rade zmen psychologa...

Rost

Jana Lukacova: Ďakujem za príspevok, je možné že si niečo neuvedomujem i keď vedome puto nevnímam, iba nenaplnené sexuálne túžby

Rost

áno mal by som to hodiť za hlavu, ale nie je to pre mňa jednoduché. Myslím na sex s ňou aj keď sa nestretávame a bohvie koľko bude trvať kým na ňu zabudnem ale asi dlho. Pre mňa osobne je jedna z najkrajších žien čo som videl.Takmer každý deň nad ňou masturbujem, nemôžem si pomôcť

Jana Lukacova

Rost: problémom nie je Vaša psychologička, ale to, čo prežívate vo svojom vnútri - emócie, ktorým ste nečelili a hlboko v sebe potláčate, čo sa navonok prejavuje závislosťou (posadnutosťou) ňou...inak, ak by Vás iba fyzicky priťahovala, doma by ste si o nej zafantazíroval a bolo by všetko v poriadku, je však za tým ďaleko viac a ak pani psychologičku navštevujete naďalej tak si tento problém pravdepodobne neuvedomuje a sedenia Vám tým viac škodia ako skutočne pomáhajú...